1 Ofsajdy 10
    4 Zákroky brankárov 2
    6 Fauly 9
    1 Žlté karty 0

Nepresvedčivé výkony „The Reds“ budú pokračovať. Watford FC predviedol v dnešnom zápase výborný výkon, keď sa postupne presadil Aké v 3. minúte, druhý gól pridal Ighalo, keď sa presadil proti obrane súpera v pekne ofenzívnej akcií. V druhom polčase sa presadil opäť Ighalo tentokrát hlavou a definitívne poslal súpera do kolien. Liverpool sa počas celého zápasu hľadal, čo malo za výsledok prehru 3:0.

90+4

90+3
    Jordan Ibe (Liverpool) vyslal center z rohu, ktorý obrana súpera odvracia.

90+3
    Jordan Ibe (Liverpool) vyslal center do pokutového územia, ktorý obrana súpera odvracia na rohový kop.

90+2
    Allan Nyom (Watford) sa dopustil faulu, výhodu volného kopu bude mať súper.

90+1
    Rozhodca pridá zápasu ešte 3 minúty.

90
    Miguel Angel Britos Cabrera (Watford) je už v poriadku a v zápase bude pokračovať.

89
    Striedanie v tíme Watford FC: z ihriska odchádza Odion Ighalo, prichádza Adlène Guedioura.

87
    Miguel Angel Britos Cabrera (Watford) vyzerá byť zranený a bude potrebovať pomoc lekárov.
    85. Odion IGHALO - 3:0

85
    Tím Watford práve strelil gól! ODION IGHALO zakončil peknú kombinačnú akciu svojho tímu a definitívne rozhoduje dnešný zápas.

84
    Christian Benteke (Liverpool) sa ocitol v offside, k lopte sa dostane súper.

83
    Jordan Henderson (Liverpool) sa skúšal presadiť proti obrane súpera individuálne ale neuspel a o loptu prišiel.

82
    Troy Deeney (Watford) vyslal center do pokutového územia, ktorému ale chýbala presnosť.

81
    llan Nyom (Watford) sa dopustil faulu, k lopte sa dostane súper.

80
    Striedanie v tíme Watford FC: z ihriska odchádza Almen Abdi, prichádza Valon Behrami.

Filip Koleňák

Góly: 3. Aké, 16. Ighalo, 85. Ighalo

Karty:   79. Britos (WAT)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 0:3. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 1:10. Fauly: 6:9.
    Watford FC: Gomes – Nyom, Cathcart, Britos, Aké – Abdi (80. Behrami), Watson, Capoue, Jurado (76. Anya) – Ighalo (89. Guedioura), Deeney.
    Náhradníci: Arlauskis – Behrami, Oularé, Guedioura, Anya, Holebas, Diamanti.

Liverpool FC: Bogdán – Clyne, Škrtel (41. Origi), M. Sakho, A. Moreno – Henderson, Lucas Leiva, Can – Lallana (74. Ibe), Firmino (74. Benteke), Coutinho.
    Náhradníci: Fulton – K. Touré, Benteke, Allen, Origi, Ibe, Randall.

Rozhodca: Mark Clattenburg