Bayern – Ingolstadt 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Hamburger 1:1 (kon.) | Brémy – Kolín nad Rýnom 1:1 (kon.)
Hoffenheim – Hannover 1:0 (kon.) | Darmstadt – Hertha 0:4 (kon.) | Leverkusen – Mönchengladbach 5:0 (kon.)
VfL Wolfsburg
1:1 (0:1)
Hamburger SV
Sobota 12.12.2015, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Nemecká Bundesliga • 16. kolo

Zápas vo Wolfsburgu sa skončil. Druhý polčas priniesol vyrovnávajúci gól Arnolda, a množstvo ďalších šancí domáceho tímu. Wolfsburg však svoju prevahu nevyužil, a dnešný zápas tak končí remízou 1-1. Najlepším hráčom Hamburgeru bol jednoznačne brankár Adler, ktorý podržal niekoľkými skvelými zákrokmi podržal svoj tím.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:25:28)

90+5

90+4
    Prebieha posledná minúta dnešného zápasu. Lopta je v strede ihriska, a tak sa skóre meniť nebude.

90+3
    Domáci sa usadili na útočnej polovici, a snažia sa vrhnúť posledné sily do záverečného tlaku.

90+2
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Müller, a nahradí ho Diekmeier.

90+2
    Po nevydarenej akcii domáceho tímu nasledoval nevydarený protiútok Hamburgeru, a tak majú loptu znova hráči domáceho tímu.

90+1
    Prvá minúta nadstaveného času prináša snahu domáceho tímu, ale centrované lopty ktoré smerujú do 16ky Hamburgeru nenachádzajú svojho adresáta.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.

90
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Draxler, a nahradí ho Jung.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Oba tímy sa snažia strhnúť vedenie na svoju stranu, ale akcie im vôbec nevychádzajú a lopty končia za čiarou.

89
    Schipplock si v útoku počínal nedovolene, a po jeho faule na Guilavoguiho prichádza priamy kop pre Wolfsburg.

88
    Blíži sa úplný záver dnešného zápasu. Domáci začínajú novú akciu pomalou rozohrávkou na vlastnej polovici.

87
    Holtby sa snažil vystreliť na bránu, ale po jeho zblokovanom pokuse nasledoval iba rohový kop. Ten hráčom Hamburgeru vôbec nevyšiel, pretože loptu okamžite získali domáci.

86
    Po striedaní Hambugeru pokračuje hra na polovici domáceho tímu. Hostia sa snažia upokojiť hru, a podržať loptu čo najdlhšie na svojich kopačkách.

85
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Lasogga, a nahradí ho Schipplock.

84
    Lopta z priameho kopu končí v rukaviciach brankára Adlera. Hostia si môžu na chvíľu vydýchnuť.

83
    Po faule Müllera prichádza priamy kop domáceho tímu z cca 30 metrov.

82
    Gregoritsch vidí žltú kartu po faule na hráča domáceho tímu.

82
    Záver zápasu bude ešte poriadne napínavý. Do útoku zamierili po dlhom čase aj hostia, ale zatiaľ si nedokážu vypracovať žiadnu príležitosť.