Bayern – Ingolstadt 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Hamburger 1:1 (kon.) | Brémy – Kolín nad Rýnom 1:1 (kon.)
Hoffenheim – Hannover 1:0 (kon.) | Darmstadt – Hertha 0:4 (kon.) | Leverkusen – Mönchengladbach 5:0 (kon.)
Bayern Mníchov
2:0 (0:0)
FC Ingolstadt 04
Sobota 12.12.2015, 15:30 • Allianz Arena, München • Nemecká Bundesliga • 16. kolo

Držanie lopty: 64 % : 36 %.
    Strely na bránu: 8:4. Strely mimo: 3:2. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 4:6. Fauly: 14:19. (17:25:38)

Skončil sa nám zápas 16. kola medzi Bayernom a Ingolstadtom. Domáci potvrdili úlohu favorita a po slabučkom prvom polčase po zmene strán pridali a aj dvakrát skórovali. Hostia podali sympatický výkon, umne bojovali a pri troche šťastia mohli pokojne bodovať. Od nás je to všetko, prajeme ešte pekný večer so stránkou Onlajny.eu, na ktorej si aj v týchto chvíľach môžete vychutnať bohatú porciu zápasov.

90

90
    Beží nám posledná minúta riadnej hracej doby.

89
    Martínez zahral ostrý súboj, bolo to z jeho strany nedovolené, a tak vidí žltú kartu.

88
    Rafinha skúsi šťastie z veľkej diaľky, brankár Özcan bol pozorný a loptu spoľahlivo skryl vo svojom náručí. Duel sa už len dohráva.

87
    Lahm hýril na pravej strane aktivitou, ale spätnú prihrávku hostia prečítali a loptu odvrátili do bezpečia.

86
    Obraz hry v týchto momentoch je poriadne stereotypný. Bayern drží loptu na svojich kopačkách a hostia iba vyčkávajú, čo červení vymyslia. Všetko sa však odohráva v strede poľa, čiže na miestach, kde bezprostredné nebezpečenstvo nehrozí.

85
    Bežia nám posledné desiatky sekúnd dnešného duelu. Zdá sa, že o jeho osude je rozhodnuté. Otázne je len to, akým výsledkom dnes Bavori zvíťazia.

84
    Hostia mohli ísť do zakončenia, no Leckie bol až priveľmi aktívny, počínal si nedovolene a rozhodca mu to spočítal. Lopta pre domáceho favorita.

83
    Všetci hráči v bielom, čiže futbalisti Ingolstadtu, sú nasťahovaní na svojej polovici a bránia útoky súpera, ktorý neustále kombinuje.

82
    Obaja tréneri na nohách, najmä hosťujúci prežíva tieto minúty s veľkým napätím. Aktuálne skóre ho určite poriadne mrzí, nakoľko FC mal viacero šancí.

81
    Bavori sa maznajú s loptou a nechcú ju súperovi požičať. Hosťom zrejme už dochádzajú aj sily. V závere poslednej akcie bola strela Comana, ale bola zblokovaná.