Norwich – Everton 1:1 (kon.) | Crystal Palace – Southampton 1:0 (kon.) | West Ham – Stoke City 0:0 (kon.)
Manchester City – Swansea 2:1 (kon.) | Sunderland – Watford 0:1 (kon.) | Bournemouth – Manchester United 2:1 (kon.)
Crystal Palace FC
1:0 (1:0)
Southampton FC
Sobota 12.12.2015, 16:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 16. kolo

Dnešný duel nám priniesol len jeden gól, ale videli sme viacero zaujímavých šancí a to hlavne z domácej strany. Nebyť skvelého gólmana hostí Gazzanigu, tak by Saints mohli odchádzať ešte viac sklamaní. Napokon je z toho výsledok 1:0, keď sa v 38. minúte trafil po prihrávke od Bolasieho Yohan Cabaye. Eagles i tak pripísali dôležité 3 body.
    Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný večer strávený sledovaním ďalších športových prenosov. (17:52:51)

90+5

90+4
    Ani po rohu, ktorý bol zrejme poslednou šancou niečo spraviť s výsledkom, sa nič neudialo a Crystal Palace si tento výsledok už ustráži.

90+3
    Tak predsa sa ešte hostia dostali do obrovskej šance. Long ale zoči-voči gólmanovi Hennesseymu neuspel a ten jeho pokus vyrazil na rohový kop.

90+3
    Southampton by samozrejme rád ešte s dnešným duelom niečo spravil, no domáca obrana je skvele sformovaná a nepúšťa Saints do šance.

90+2
    Striedanie v tíme Crystal Palace FC: z ihriska odchádza Connor Wickham, prichádza Marouane Chamakh.

90+1
    Nadstavujú sa 3 minúty.

90
    Mané sa dostával do dobrej pozície, no narazil iba na hradbu tiel a neprekonal defenzívu súpera, ktorá ho nepustila k strele.

89
    Mutch sa previnil útočným faulom a až teraz sa tak Southampton môže vymaniť spod tlaku domácich.

88
    Po rohu sa do zakončenia dostal Bolasie a ani jemu sa nepodarilo prekonať výborne chytajúceho Gazzanigu, ktorý jeho nebezpečnú strelu opäť vyrazil!

87
    Gazzaniga musel vytiahnuť ďalší skvelý zákrok, tentoraz na rohový kop vytesnil prudkú strelu Conora Wickhama!

87
    Cabayebo pokus z diaľky končí len v náručí gólmana Gazzanigu.

86
    Bolasie bol faulovaný v strede ihriska a domáci tak zbierajú ďalšie cenné sekundy.

86
    Už nám zostáva len zopár minút do konca tohto zápasu a stále platí fakt, že Southampton ešte v druhom polčase nemal vážnejšiu šancu.

85
    Striedanie v tíme Crystal Palace FC: z ihriska odchádza Jason Puncheon, prichádza Jordon Mutch.

84
    Zaha sa mohol opäť dostať k lopte, tentoraz bol ale prichytený v ofsajde.

83
    Ward-Prowse fauloval Zahu v strede ihriska a ten zostal ležať na trávniku. Napokon to však vypadá, že je úplne v poriadku a v hre bude bez problémov pokračovať.

83
    Puncheon prešiel cez protihráča a následne v šestnástke spadol a pýtal si pokutový kop. Rozhodca mu na to ale neskočil a hra pokračuje ďalej.