Motor ČB – Kladno 9:7 (kon.) | Jihlava – Most 2:0 (kon.) | Šumperk – Prostějov 6:2 (kon.)
Ústí n/L – Slavia 1:2 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 2:3 (po pr.) | Havířov – Třebíč 2:3 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
HC Slavia Praha
cz Streda 18.11.2015, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov • Chance Liga (CZ) • 24. kolo

59:56
    Jakub Soukup v brance.

59:56
    To je šok pro domácí. Jaroslav Roubík (UNL) obdržel menší trest za hákování, a tak se šance na vyrovnání snížila na minimum.

Celkem TM v letošním ročníku: 10.
    Vyloučení celkem v zápase: 6:5.

58:31
    Vhazuje se v útočné třetině Ústí nad Labem, domácí riskují power-play!

58:31
    Oddechový čas pro domácí.

56:14
    Před brankou Slavie se strhla menší potyčka.

53:23
    Další příležitost pro domácí. Zdeněk Bahenský (SLA) obdržel dvě minuty za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 12.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:5.

48:18
    Slavia mohla jít do dvoubrankového vedení, to by ale Žiga Pavlin nesměl orazítkovat břevno!

Dnešní utkání sleduje 2 691 divák.

44:24
    Šance na vyrovnání pro domácí. Tomáš Andrlík (SLA) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

Celkem TM v letošním ročníku: 27.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:4.

35:45
    Bude se znovu hrát čtyři na čtyři. Jan Kloz (UNL) si počínal proti pravidlům, a tak mu náleží dvě minuty za hákování.

Celkem TM v letošním ročníku: 14.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:3.

34:49
    Poměr sil na ledě se srovná. Jaroslav Roubík si vynutil faul od Ronalda Knota (SLA), který si musí odpykat menší trest za držení protihráče.

Celkem TM v letošním ročníku: 6.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:3.

33:28
    Martinu Vágnerovi (UNL) se dnes na trestné lavici pravděpodobně líbí. Ústecký kapitán rozhodně nejde svému týmu příkladem, když obdržel menší trest za držení protihráče.

Celkem TM v dnešním utkání: 6.
    Celkem TM v letošním ročníku: 56.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:2.

30:30
    Hráčská lavice Slavie Praha potrestána menším trestem za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Jaroslav Markovič (SLA).

Vyloučení celkem v zápase: 3:2.

29:22
    Bylo signalizováno vyloučení hostujícího hráče. Při přerušení, kdy mělo na přesilovku domácích dojít, přijel k rozhodčím Jaroslav Roubík, který v rámci fair-play uznal, že se o faul nejednalo. Hra tak bude pokračovat vhazováním v útočné třetině Slovanu po pravici Alexandra Hyláka.

25:44
    Slavia právě vstřelila branku!
    Obrat skóre! Pražané trestají propad severočeské obrany, když přečíslení tři na jednoho využívá NATHAN ROBINSON (6+16; dnes 1+1), který místo přihrávky volil od levého mantinelu střelu, která propadla až za záda domácího brankáře. Asistence: Miloslav Čermák (13+10).

23:22
    Z důvodu signalizované výhody Slavie při probíhajícím vyloučení Martina Vágnera je dvouminutovým trestem za naražení na mantinel potrestán Ondřej Holomek (UNL).

Celkem TM v letošním ročníku: 8.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:1.

23:22
    Gól při signalizované výhodě! Využitá přesilovka! Nathan Robinson (5+16) zahlédl v prostoru mezi kruhy neobsazeného RONALDA KNOTA (3+10), který se trefil do volného prostoru branky k pravé tyč. Asistence: Nathan Robinson (5+16).

21:55
    Druhá přesilovka pro hosty. Martin Vágner (UNL) usedá dnes podruhé za katr, když mu hlavní rozhodčí vyměřil opět menší trest za podražení.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.
    Celkem TM v letošním ročníku: 54.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:1.

20:24
    Kloz se dral před Hyláka, na poslední chvíli byl ale čistě zastaven stíhajícími obránci Slavie.

16:07
    Milan Mikulík zahlédl u opačné tyče nikým nepokrytého Davida Hrušku, na kterého zívala odkrytá branka. Druhý zmiňovaný ale se střelou vyčkal a nastřelil až přesouvajícího se Jakuba Soukupa.

14:33
    Přesilovou hru si zahrají také Pražané. Na trestnou lavici odchází Martin Vágner (UNL), jenž vyfasoval dvě minuty za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 52.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:1.

06:34
    Početní výhoda pro Slovan. Lukáš Jurík (SLA) inkasoval menší trest za podražení. Komerční přestávka.

Celkem TM v letošním ročníku: 16.
    Vyloučení celkem v zápase: 0:1.

04:08
    Vladimír Brož mohl jít do samostatného úniku, doslova za vteřinu dvanáct ale zaúřadovala defenziva hostů.

02:58
    Jiří Rys se mohl dnes podruhé zapsat do listiny střelců, když do přihrávky od Jana Kloze před odkrytou brankou se neopřel podle svých představ.

00:16
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Slovan na svého soupeře doslova vlétl! Jaroslav Roubík (16+16) po otočce zpoza branky trefil pouze Alexandra Hyláka, puku se ale následně zmocnil JIŘÍ RYS (6+8), který dorazil touš do sítě. Asistence: Jaroslav Roubík (16+16).

Před úvodním vhazováním je popřáno ke 64. narozeninám Vlastimilu Davídkovi, který za Slovan odehrál 19 let. V současnosti trénuje prostějovský rodák mládež v Ústí nad Labem, ke střeše zimního stadionu bude zdvižen jeho dres, který se tak přidá k dresu Čestmíra Kodrleho.