Eindhoven – Genemuiden 6:0 (kon.) | GA Eagles – Willem II 0:2 (kon.)
PSV Eindhoven
6:0 (1:0)
SC Genemuiden
cz Utorok 27.10.2015, 18:30 • Philips Stadion, Eindhoven • Holandský pohár • 3. kolo
    86. Gastón PEREIRO - 6:0

86
    PSV právě vstřelilo branku!
    Tak střelecký orchestr domácího PSV dál pokračuje! Střídající Vloet poslal parádní patičku do vápna Genemuidenu, kterou našel GASTÓNA PEREIRA. Domácí útočník si věděl rady, a zkompletoval hattrick!
    68. Héctor MORENO - 5:0

68
    PĚT! Eindhoven je v posledních minutách k nezastavení, a přichází další branka. Domácí celek vybojoval rohový kop, kterého se ujal Davy Pröpper. Jeho centr našel ve vápně HÉCTORA MORENA, který povedenou hlavičkou nedal Flierovi šanci!
    65. Davy PRÖPPER - 4:0

65
    Tak PSV je v posledních minutách při chuti, a během čtyř minut se prosazuje potřetí! Ve středu hřiště dostal přihrávku DAVY PRÖPPER, který natáhl z velké dálky, a jeho povedená střela skončila v brance!
    63. Gastón PEREIRO - 3:0

63
    Dvě minuty poté, a Eindhoven vede již dvoubrankovým rozdílem! Locadia uvolnil na levém křídle Stijna Schaarse, který svým centrem našel ve vápně GASTÓNA PEREIRA, jenž se prosazuje podruhé v krátkém časovém sledu!
    61. Gastón PEREIRO - 2:0

61
    Eindhoven se dokázal po hodině hry opět prosadit, a dostává se do dvoubrankového vedení! Do středu hřiště dostal přihrávku Luuk de Jong, který krásně ve vápně našel GASTÓNA PEREIRA, který si počkal na pád hostujícího stopera, a následně poslal míč přesně k tyči, a Flier nedokázal zasáhnout!
    8. Luuk de JONG - 1:0

8
    Tentokrát už se však domácí dostávají do vedení! Exekuce rohového kopu se ujal Stijn Schaars, který svým centrem našel ve vápně hlavu LUUKA DE JONGA, jehož hlavička nebyla nikterak razantní, nicméně byla dobře mířená, a hostující stoper Tissingh již nedokázal dostat míč nad branku! Favorit utkání se tak velmi rychle dostává do vedení!

Jan Havlovic

Góly: 8. de Jong, 61. Pereiro, 63. Pereiro, 65. Pröpper, 68. Moreno, 86. Pereiro

Karty:   49. Jansen (GND)

PSV Eindhoven: Pasveer – Moreno, Arias, Insimat-Mirin, Brenet, Schaars, Pröpper, Hendrix, de Jong, Locadia, Pereiro
    Náhradníci: Zoet – Bruma, Maher, Narsingh, Vloet, Bergwijn, de Wijs

SC Genemuiden: Flier, van der Kooy, Tissingh, Rotman, Netjes, Lip, Artien, Kord, van der Kolk, Jansen, Riemens
    Náhradníci: Visscher, Riemens, van Dalfsen, van der Velden, Eenkhoorn, Henninphof, van Lente