Metallurg Magnitogorsk – Čeljabinsk 4:3 (po pr.) | Jaroslavľ – Helsinki 3:1 (kon.) | Petrohrad – Togliatti 2:1 (kon.)
S.Moskva – Kazaň 3:2 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavľ
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Jokerit Helsinki
cz Nedeľa 18.10.2015, 16:00 • Arena 2000 • KHL

Tímto se s vámi loučím a u dalších on-line přenosů opět na počtenou. (18:25:12)

V tomto zápase tak nakonec vítězí jeho favorit z Jaroslavle. Dlouhou dobu měl alespoň opticky navrch soupeř z Jokeritu, ale svou převahu nedokázal přetavit ve více než jednu branku, což na tak silného soupeře nestačí. Lokomotiv to potvrdil ve třetí části, ve které zcela dominoval, a i když zrovna nebyl nejlepším týmem po celý zápas, zabral v pravý čas.

59:22
    Zápas tak má svého jasného vítěze a i když se hra i nadále přelévá ze strany na stranu, dramatický konec již nejspíš nestihneme.
    Jegor AVERIN - 3:1

57:51
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Obránce Jokeritu prohrál souboj o puk v rohu kluziště s Petrim Kontiolou, který kotouč okamžitě poslal přímo před branku na zcela volného JEGORA AVERINA. Ten už nemusel nic řešit, stačilo mu trefit prázdnou branku.
    Asistence: Petri Kontiola.

57:37
    Jokerit to při buly v útočném pásmu zkouší v šesti hráčích v poli!

57:37
    Oddechový čas pro hosty.

57:02
    Při hře 4 na 4 mají hosté více prostoru na ledě k útočení, zatím svého soupeře drží v jeho obranné třetině ale zcela na dostřel jejich brány se jim zatím nedaří dostat.

56:16
    Ve stejném čase vyloučel Pavel Kraskovskij (JAR) na dvě minuty za hrubost.

56:16
    Niko Kapanen (JOK) vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

56:10
    Larsen s Joensuu dobře zakombinovali v útočné třetině a oba dva zahrozili před brankou Murygina, brankář Jaroslavle byl však o krok napřed.

55:35

Dnešní utkání sleduje 9 000 diváků.

54:38
    Další přesilová hra domácím již tolik nevychází, mají však k dobru ještě více než minutu.

53:35
    Atte Ohtamaa (JOK) vyloučen na dvě minuty za vyhození puku mimo hrací plochu.
    Sergej KONKOV - 2:1

50:59
    Domácí svou přesilovku využívají! Pašnin obral o puk již vyhazujícího protihráče, rychle jej poslal před branku na čekajícího SERGEJE KONKOVA, který nejen, že mohl bez problémů pálit z první do odkryté brány, ale se vší bravurou si kotouč zpracoval, položil si brankáře Karlssona na zem a poslal puk do zcela prázdné svatyně.
    Asistence: Mikhail Pašnin, Andrej Loktionov.

50:33
    Jani Rita (JOK) vyloučen na dvě minuty za podražení.

David Motloch

Góly a asistencie: 37. Apalkov (Hersley, Gorokhov), 51. Konkov (Pašnin, Loktionov), 58. Averin (Kontiola) – 35. Jormakka (Larsen, Huhtala)

Lokomotiv Jaroslavľ: Murygin (Kolešnik) – Koledov, Grigorijev, Hersley, Kronwall, Pašnin, Gorokhov, Ljubuškin – Averin, Apalkov, Kontiola – Konkov, Loktionov, Mosaljov – Galimov, Maltsev, Karťajev – Enlund, Kapustin, Korškov, Kraskovskij
    Jokerit Helsinki: Karlsson (Kautto) – Jaakola, Kulda, Larsen, Jensen, Lajunen, Ohtamaa – Jormakka, Kapanen, Aaltonen – Kozun, Huhtala, Regin – Hagman, Rita, Olimb – Wirtanen, Joensuu, Poysti

Rozhodca: Buturlin – Ravodin – Kuchava, Novikov