Lazio – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Rosenborg – Dnipropetrovsk 0:1 (kon.) | Besiktas – Lisabon 1:1 (kon.)
Lok. Moskva – Skenderbeu 2:0 (kon.) | Belenenses – Fiorentina 0:4 (kon.) | Bazilej – Lech Poznań 2:0 (kon.)
Karabach – Anderlecht 1:0 (kon.) | Monaco – Tottenham 1:1 (kon.) | Sparta Praha – APOEL 2:0 (kon.)
Schalke – Asteras 4:0 (kon.) | Augsburg – Partizan 1:3 (kon.) | Alkmaar – Bilbao 2:1 (kon.)
Celtic – Fenerbahce 2:2 (kon.) | Molde – Amsterdam 1:1 (kon.) | Kazaň – Bordeaux 0:0 (kon.)
Liverpool – Sion 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – Qäbälä 2:1 (kon.) | Solún – Dortmund 1:1 (kon.)
Brugge – Midtjylland 1:3 (kon.) | Légia Varšava – Neapol 0:2 (kon.) | Minsk – Rapid Viedeň 0:1 (kon.)
Villarreal – Plzeň 1:0 (kon.) | Marseille – Liberec 0:1 (kon.) | Braga – Groningen 1:0 (kon.)
Lazio Rím
3:2 (1:1)
AS Saint-Étienne
Štvrtok 01.10.2015, 19:00 • Stadio Olimpico (Rím) • Európska liga • Skupina G

90+1
    Obrovská príležitosť pre Matriho, ktorý z niekoľkých metrov nedokázal prekonať brankára Saint-Étienne. Anderson poslal Matrimu skvelú prihrávku, ale brankár Ruffier si pripásal super zákrok.

90
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

87
    Rohový kop nepriniesol žiadnu príležitosť,ale z následnej akcie Pajot mieril hlavou tesne vedľa ľavej žrde domácej brány.
    84. Kévin MONNET-PAQUET - 3:2

84
    AS Saint-Étienne dáva gól! Hostia znižujú nádherným gólom MONNETA-PAQUETA, ktorý krásnym lobom prekonal brankára Berishu.
    80. Lucas BIGLIA - 3:1

80
    Lazio dalo gól! Je definitívne rozhodnuté! Kapitán Lazia LUCAS BIGLIA dáva tretí gól domáceho tímu a rozhoduje dnešný zápas.

77
    Sall vidí po faule na Andersona druhú žltú kartu, a hostia budú dnešný zápas dohrávať s 9 hráčmi.

74
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Roux, a nahradí ho Monnet-Paquet.

74
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Onazi, a nahradí ho Cataldi.

71
    Bahebeck sa dostal do 16ky Lazia a nebezpečne vystrelil. Našťastie pre domácich bol Berisha na svojom mieste a skvele zasiahol.

64
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Mauri, a nahradí ho Matri.

64
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Hamouma, a nahradí ho Bahebeck.

63
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Corgnet, a nahradí ho Diomandé.
    48. Wesley HOEDT - 2:1

48
    Lazio dalo gól! Domáci po priamom kope otáčajú skóre zápasu. Do 16ky Saint-Étienne priletela dobrá lopta, ktorú brankár hostí nedokázal chytiť, a odrazenú loptu poslal WESLEY HOEDT do siete.

48
    Sall vidí žltú kartu za faul na Savića.

46
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Maurício, ktorý má zlomený nos a nahradí ho Gentiletti.

45+2
    Mauri sa po skvelom centri do 16ky Saint-Étienne dostal do obrovskej príležitosti, ale z niekoľkých metrov prestrelil bránu.

45+1
    V prvom polčase sa budú nadstavovať 2 minúty.

41
    Veľmi dobrá akcia hostí, po ktorej musel zasahovať brankár Berisha. Domáci zlyhali v obrane, a Roux mohol dať druhý gól.

33
    Dosť nečakané rozhodnutie teraz predviedol turecký hlavný rozhodca, ktorý dal Berićovi červenú kartu po hlavičkovom súboji s Mauriciom.

25
    Onazi vidí žltú kartu za faul na Corgneta.
    22. Ogenyi ONAZI - 1:1

22
    Lazio dalo gól! Je vyrovnané! Po peknej akcii keď po pravej strane loptu potiahol Anderson sa v 16ke Saint-Étienne dostal k strele OGENYI ONAZI, ktorý loptu poslal k pravej žrdi.

15
    Po tomto rohovom kope prišla ďalšia veľká príležitosť Saint-Étienne, keď po zakončení hostí odhlavičkoval loptu takmer z bránkovej čiary Mauri.

8
    Obrovská príležitosť domáceho tímu. Hoedt hlavičkoval z niekoľkých metrov, ale brankár Ruffier loptu zastavil priamo na bránkovej čiare.
    6. Moustapha Bayal Sall - 0:1

6
    AS Saint-Étienne dáva gól! Hostia sa už po 6 minútach dostávajú do vedenia. Po rohovom kope dáva MUSTAPHA SALL prvý gól dnešného zápasu.

Patrik Saloky

Góly: 22. Onazi, 48. Hoedt, 80. Biglia – 6. Bayal Sall, 84. Monnet-Paquet

Karty:   25. Onazi (LAZ) – 48. Bayal Sall (SET)   77. Bayal Sall (SET)   33. Berić (SET)

Lazio Rím: Berisha – Basta, Maurício (46. Gentiletti), Hoedt, Radu – Biglia (C), Onazi (74. Cataldi) – Anderson, Milinković-Savić, Beldé – S. Mauri (64. Matri).
    Náhradníci: Marchetti – Gentiletti, Konko, R. Morrison, Cataldi, Matri, Kishna.

AS Saint-Étienne: Ruffier – F. Clerc, Bayal Sall, Perrin (C), Polomat – Corgnet (63. Diomandé), Pajot, Lemoine – Hamouma (64. Bahebeck), Berić, Roux (74. Monnet-Paquet).
    Náhradníci: Moulin – Malcuit, Eysseric, Diomandé, Bahebeck, Maupay, Monnet-Paquet.

Rozhodca: Halis Özkahya- K.Yilmaz, E.Kan (Turecko)