Lazio – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Rosenborg – Dnipropetrovsk 0:1 (kon.) | Besiktas – Lisabon 1:1 (kon.)
Lok. Moskva – Skenderbeu 2:0 (kon.) | Belenenses – Fiorentina 0:4 (kon.) | Bazilej – Lech Poznań 2:0 (kon.)
Karabach – Anderlecht 1:0 (kon.) | Monaco – Tottenham 1:1 (kon.) | Sparta Praha – APOEL 2:0 (kon.)
Schalke – Asteras 4:0 (kon.) | Augsburg – Partizan 1:3 (kon.) | Alkmaar – Bilbao 2:1 (kon.)
Celtic – Fenerbahce 2:2 (kon.) | Molde – Amsterdam 1:1 (kon.) | Kazaň – Bordeaux 0:0 (kon.)
Liverpool – Sion 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – Qäbälä 2:1 (kon.) | Solún – Dortmund 1:1 (kon.)
Brugge – Midtjylland 1:3 (kon.) | Légia Varšava – Neapol 0:2 (kon.) | Minsk – Rapid Viedeň 0:1 (kon.)
Villarreal – Plzeň 1:0 (kon.) | Marseille – Liberec 0:1 (kon.) | Braga – Groningen 1:0 (kon.)
Lazio Rím
3:2 (1:1)
AS Saint-Étienne
Štvrtok 01.10.2015, 19:00 • Stadio Olimpico (Rím) • Európska liga • Skupina G

Zápas v Ríme sa skončil. Domáci zváťazili nad Saint-Étienne 3-2 po skvelom druhom polčase. Na 2-1 upravil v 48. minúte Hoedt, a tretí gól Lazia pridal v 80. minúte Biglia. Hostia ešte dokázali znížiť krásnym gólom Monneta-Paqueta,ale na remízu už zrejme nemali síl. V druhom polčase vylúčil hlavný rozhodca ďalšieho hráča Saint-Étienne. Tentokrát išiel predčasne pod sprchy po druhej žltej karte Sall.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (20:53:44)

90+3

90+3
    Basta pálil z 30 metrov, a brankár Saint-Étienne loptu posiela na rohový kop.

90+3
    Prebieha posledná minúta nadstaveného času. Loptu majú hráči Lazia, ktorí ju držia v strede ihriska.

90+2
    Druhá minúta nadstaveného času neprináša nič zaujímavé. Domáci sú na útočnej polovici, a snažia sa tam zostať čo najdlhšie.

90+1
    Obrovská príležitosť pre Matriho, ktorý z niekoľkých metrov nedokázal prekonať brankára Saint-Étienne. Anderson poslal Matrimu skvelú prihrávku, ale brankár Ruffier si pripásal super zákrok.

90
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Domáci majú loptu pod kontrolou, a držia ju ďaleko od svojej brány.

89
    Po priamom kope Saint-Étienne zasahoval brankár Berisha, ktorý si po loptu vybehol až na hranicu 16ky.

88
    Domáci s loptou na vlastnej polovici. Hostia sa aj s 9 hráčmi dokážu dostať pred 16ku Lazia a robiť domácim problémy.

87
    Rohový kop nepriniesol žiadnu príležitosť,ale z následnej akcie Pajot mieril hlavou tesne vedľa ľavej žrde domácej brány.

86
    Hostia sa znova dostávajú pred 16ku Lazia a vybojovali si rohový kop.
    84. Kévin MONNET-PAQUET - 3:2

84
    AS Saint-Étienne dáva gól! Hostia znižujú nádherným gólom MONNETA-PAQUETA, ktorý krásnym lobom prekonal brankára Berishu.

84
    Keita sa takmer ocitol v dobrej príležitosti, ale brankár Ruffier bol rýchlejší a loptu mu ukradol.

83
    Faul hostí v strede ihriska a priamy kop pre Lazio.

82
    Domáci znova s loptou na kopačkách, na vlastnej polovici rozohrávajú novú útočnú akciu.
    80. Lucas BIGLIA - 3:1

80
    Lazio dalo gól! Je definitívne rozhodnuté! Kapitán Lazia LUCAS BIGLIA dáva tretí gól domáceho tímu a rozhoduje dnešný zápas.

80
    Čaká nás posledných 10 minút zápasu v Ríme. Saint-Étienne sa dostali do 16ky Lazia, ale bol to krátky výlet bez ohrozenia brány.

Patrik Saloky

Góly: 22. Onazi, 48. Hoedt, 80. Biglia – 6. Bayal Sall, 84. Monnet-Paquet

Karty:   25. Onazi (LAZ) – 48. Bayal Sall (SET)   77. Bayal Sall (SET)   33. Berić (SET)

Lazio Rím: Berisha – Basta, Maurício (46. Gentiletti), Hoedt, Radu – Biglia (C), Onazi (74. Cataldi) – Anderson, Milinković-Savić, Beldé – S. Mauri (64. Matri).
    Náhradníci: Marchetti – Gentiletti, Konko, R. Morrison, Cataldi, Matri, Kishna.

AS Saint-Étienne: Ruffier – F. Clerc, Bayal Sall, Perrin (C), Polomat – Corgnet (63. Diomandé), Pajot, Lemoine – Hamouma (64. Bahebeck), Berić, Roux (74. Monnet-Paquet).
    Náhradníci: Moulin – Malcuit, Eysseric, Diomandé, Bahebeck, Maupay, Monnet-Paquet.

Rozhodca: Halis Özkahya- K.Yilmaz, E.Kan (Turecko)