Lazio – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Rosenborg – Dnipropetrovsk 0:1 (kon.) | Besiktas – Lisabon 1:1 (kon.)
Lok. Moskva – Skenderbeu 2:0 (kon.) | Belenenses – Fiorentina 0:4 (kon.) | Bazilej – Lech Poznań 2:0 (kon.)
Karabach – Anderlecht 1:0 (kon.) | Monaco – Tottenham 1:1 (kon.) | Sparta Praha – APOEL 2:0 (kon.)
Schalke – Asteras 4:0 (kon.) | Augsburg – Partizan 1:3 (kon.) | Alkmaar – Bilbao 2:1 (kon.)
Celtic – Fenerbahce 2:2 (kon.) | Molde – Amsterdam 1:1 (kon.) | Kazaň – Bordeaux 0:0 (kon.)
Liverpool – Sion 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – Qäbälä 2:1 (kon.) | Solún – Dortmund 1:1 (kon.)
Brugge – Midtjylland 1:3 (kon.) | Légia Varšava – Neapol 0:2 (kon.) | Minsk – Rapid Viedeň 0:1 (kon.)
Villarreal – Plzeň 1:0 (kon.) | Marseille – Liberec 0:1 (kon.) | Braga – Groningen 1:0 (kon.)
CF OS Belenenses
0:4 (0:2)
ACF Fiorentina
cz Štvrtok 01.10.2015, 19:00 • Estádio do Restelo • Európska liga • Skupina I

Belenenses tak prohrávají na domácím hřišti s Fiorentinou 0:4. Hosté po zásluze získávají tři body do tabulky, když byli celý zápas aktivnějším týmem a vytvořili si i více brankových příležitostí. Ty nakonec využili hned čtyři. Ještě v prvním poločase zavěsil z dorážky do prázdné branky Bernardeschi. V nastaveném čase prvního poločase se trefil z hranice vápna Babacar a uzavřel tak první poločas. Druhý poločas byl dlouhou dobu vyrovnaný, nakonec v posledních deseti minutách domácí dvakrát inkasovali. Třetí branku si vstřelil domácí obránce Tonel a o poslední čtvrtý gól se postaral Rossi.

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (21:00:05)

90+4

90+4
    V poslední minutě nastavení ještě fauluje Leal na polovině hostů. Fiorentina se snaží držet míč co nejdále od svého brankáře.

90+2
    Domácí už téměř nebrání. Do další šance se hnal Verdú. Na poslední chvíli ho zastavil čistým skluzem domácí kapitán Brandao.

90+1
    Rozhodčí nastavuje v druhém poločase čtyři minuty.
    90. Giuseppe ROSSI - 0:4

90
    Fiorentina právě vstřelila branku!

GUISEPPE ROSSI si naběhl na hranici ofsajdu na výbornou nahrávku Badelje a pak tváří v tvář nedal šanci Venturovi. Zvyšuje tak vedení o čtyři branky.

88
    Nyní musí rychlý protiútok zastavovat pomocí faulu Sousa. Hosté tak mohou založit postupný útok a šetřit čas.

87
    Rohový kop Belenenses znovu není ohrožením pro branku Sepiho.

86
    Domácí riskují vysunutou obranou a to se zatím vyplácí. Badelj musí faulovat a je z toho nebezpečná situace pro Belenenses.

85
    Rohový kop pro domácí končí odvrácením míče z vápna Tomovičem. Následná dalekonosná střela končí úplně mimo branku.
    84. TONEL - 0:3

84

Nový muž na hřišti Blaszczykowski poslal střílený centr před branku a tam si nešťastně balón srazil do branky TONEL.

83
    Hostující hráči se nikam neženou a čekají na vhodnou situaci ke kolmé přihrávce.

82
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Ante Rebić, přichází Jakub Błaszczykowski.

81
    Pinto převedl nepěkný skluz na Suareze a vidí také žlutou kartu.

80
    Volný přímý kop se Sousovi vůbec nedaří. Jeho přízemní centr zachytává první bránící hráč Fiorentiny.

79
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Carlos Martins, přichází Tiago Caeiro.

78
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Khouma Babacar, přichází Joan Verdú.

Vít Schück

Góly: 18. Bernardeschi, 45+2. Babacar (Vecino), 84. Tonel (vla.), 90. Rossi (Badelj)

Karty:   42. Kuca (BLN), 81. Pinto (BLN) – 71. Rebić (FIO), 75. Badelj (FIO)

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 2:4. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 16:17.
    CF OS Belenenses: Ventura – Geraldes, Tonel, Gonçalo Brandão (C), Ferreira – Pinto – Sturgeon (39. Gomes), C. Martins (79. Caeiro), Sousa, Kuca (62. F. Nunes) – Leal.
    Náhradníci: Ribeiro – Caeiro, Dias, Gomes, F. Nunes, Silva.

ACF Fiorentina: Sepe – Tomović (C), Astori, Alonso – Bernardeschi (59. Badelj), Vecino, Mario Suárez, M. Fernández, Rebić (82. Błaszczykowski) – Babacar (78. Verdú), Rossi.
    Náhradníci: Tătăruşanu – Badelj, Błaszczykowski, Iličić, N. Kalinič, Valero, Verdú.

Rozhodca: Stavrev – Kirovski, Kostadinov (vš. Makedonie)