Lazio – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Rosenborg – Dnipropetrovsk 0:1 (kon.) | Besiktas – Lisabon 1:1 (kon.)
Lok. Moskva – Skenderbeu 2:0 (kon.) | Belenenses – Fiorentina 0:4 (kon.) | Bazilej – Lech Poznań 2:0 (kon.)
Karabach – Anderlecht 1:0 (kon.) | Monaco – Tottenham 1:1 (kon.) | Sparta Praha – APOEL 2:0 (kon.)
Schalke – Asteras 4:0 (kon.) | Augsburg – Partizan 1:3 (kon.) | Alkmaar – Bilbao 2:1 (kon.)
Celtic – Fenerbahce 2:2 (kon.) | Molde – Amsterdam 1:1 (kon.) | Kazaň – Bordeaux 0:0 (kon.)
Liverpool – Sion 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – Qäbälä 2:1 (kon.) | Solún – Dortmund 1:1 (kon.)
Brugge – Midtjylland 1:3 (kon.) | Légia Varšava – Neapol 0:2 (kon.) | Minsk – Rapid Viedeň 0:1 (kon.)
Villarreal – Plzeň 1:0 (kon.) | Marseille – Liberec 0:1 (kon.) | Braga – Groningen 1:0 (kon.)
AS Monaco
1:1 (0:1)
Tottenham Hotspur
Štvrtok 01.10.2015, 19:00 • Stade Louis II., Monako • Európska liga • Skupina J

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:1. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 6:3. Fauly: 9:18. (20:55:52)

V druhom polčase Monako vytvorilo značný tlak na súpera a vzišiel z toho gól z kopačky El Shaarawyho z 81. minúty. Nakoniec sa teda uskutočňuje deľba bodov.

Ďakujem vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera.

90+4

90+4
    Tottenham má loptu na kopačkách a už sa priveľmi neponáhľa do útoku. Pomaličky sa končí aj nadstavený čas...

90+3
    Adama Traoré vypálil spoza pokutového územia, jeho pokus nebol presný.

90+2
    Coentrao s N'jiem si obaja pýtali loptu, no vedia, že ju môže dostať len jeden. Nakoniec aut vhadzovali domáci, čiže úspešnejší bol portugalský hráč, mimochodom bývalý futbalista Realu Madrid.

90+1
    Rozhodcovia nadstavujú štyri minúty.

90+1
    Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Christian Eriksen, prichádza Thomas Carroll.

90
    Pomaly sa končí posledná minúta riadnej hracej doby. Uvidíme, koľko minút nadstaví rozhodca a potom sa uvidí, či ešte niektorý tím stihne skórovať.

88
    "Kohúti" zahrávali štandardku. Tá však bola tečovaná. Z nasledujúceho rohového kopu hostia nepohrozili.

86
    Tottenham stále zatiaľ ťahá za slabší koniec, Monako s pribúdajúcim časom stupňuje tlak.

84
    Monako nevyužilo nasledujúci rohový kop. Tottenham sa s menšími problémami, no predsa ubránil.

83
    AS Monaco hrá naďalej zaujímavo. Dirar sa tentokrát dostal pred šestnástkový oblúk, odkiaľ vyslal peknú strelu, no brankár Lloris bol opäť pozorný a rukami zasahoval.
    81. Stephan El Shaarawy - 1:1

81
    Monaco dáva gól!
    Domáci tím vyrovnáva skóre stretnutia! Z pravej strany prišiel z kopačky Dirara perfektný center, ktorý pred malým vápnom našiel STEPHANA EL SHAARAWEHO a ten hlavičkou bezpečne prekonal Llorisa!