Bayern – Augsburg 2:1 (kon.) | Leverkusen – Darmstadt 0:1 (kon.) | Hannover – Dortmund 2:4 (kon.)
Hertha – Stuttgart 2:1 (kon.) | Ingolstadt – Wolfsburg 0:0 (kon.) | Frankfurt – Kolín nad Rýnom 6:2 (kon.)
Hertha BSC
2:1 (2:1)
VfB Stuttgart
Sobota 12.09.2015, 15:30 • Olympiastadion (Berlín) • Nemecká Bundesliga • 4. kolo

Zápas v Berlíne sa skončil. Domáci zvíťazili po góloch z prvého polčasu 2-1, a pripísali si tak cenné 3 body do tabuľky nemeckej Bundesligy. Druhý polčas priniesol pekný futbal plný rýchlych akcií a pokusov na oboch stranách, no gól sme v ňom nevideli. Hostia sa cca v 60. minúte dostali do tlaku, no nedokázali skórovať, a tak odchádzajú z hlavného mesta bez bodu. Hlavný rozhodca dnes udelil 3 žlté karty, všetky na strane Stuttgartu.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný deň. (17:29:08)

90+3

90+3
    Posledná minúta predĺženia prináša iba množstvo súbojov v strede ihriska, a brankár Kraft je bez práce.

90+2
    Prebieha druhá minúta nadstaveného času. Loptu majú hostia, ktorí sa však vôbec nevedia dostať do tlaku, a domáci ich ani nepúšťajú pred svoju 16ku.

90+1
    Stocker mal na kopačke tretí gól Herthy, ale tesne pred bránou Stuttgartu netrafil loptu, ktorá len prešla cez pokutové územie hostí.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Posledná minúta riadneho hracieho času neprináša žiadny tlak hostí. Tí začínajú novú akciu pomalou rozohrávkou na vlastnej polovici.

89
    Blíži sa úplný záver zápasu. Domáci bez problémov držia jednogólové vedenie, a diváci už spievajú oslavné piesne.

88
    Hostia sa prebojovali pred bránu Herthy a zahrávali rohový kop, lenže po ňom lopta skončila v náručí brankára Krafta.
    Fabian Lustenberger (HER)

87
    Hráči Stuttgartu sa konečne dostali k lopte, ale po pár sekundách ju stratili a dopredu mieria hráči Herthy Berlín.

86
    Lopta je pred 16kou Stuttgartu, a hostia tak nemajú možnosť pokúšať sa o vyrovnanie.

85
    Pri lopte sú hráči Herthy, ktorí sa snažia zdržiavať sa čo najdlhšie na útočnej polovici. Po faule na Ibiševića budú navyše zahrávať priamy kop.

84
    Maxim sa skúšal pretlačiť do 16ky Herthy, ale domáci obrancovia ho veľmi dobre vytlačili zo streleckej pozície, a celá akcia sa končí odkopom od brány.

83
    Útočný faul Stuttgartu teší domácich, ktorí zbierajú cenné sekundy v závere zápasu.

82
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Skjelbred, a nahradí ho Baumjohann.

82
    Hostia zahrávali rohový kop z pravej aj ľavej strany, ale ani jeden im nepriniesol radosť. Lopta končí za čiarou, a nasleduje odkop od brány.

81
    Pekná akcia hostí končí odkopom Lustenbergera, a je z toho rohový kop.

80
    Do konca zápasu ostáva už iba 10 minút. Domáci stále vyhrávajú nad Stuttgartom 2-1, a kráčajú za dôležitým víťazstvom.