Skalica – Myjava | 0:0 (kon.) | | | Žilina – Slovan Bratislava | 3:0 (kon.) | | | Michalovce – Senica | 1:3 (kon.) |
Podbrezová – Ružomberok | 0:1 (kon.) |
Pohronie – Nitra | 2:0 (kon.) | | | B. Bystrica – Trnava B | 2:1 (kon.) | | | Bardejov – L. Mikuláš | 3:0 (kon.) |
Teplička n. Váhom – R. Sobota | 0:0 (kon.) | | | Haniska – Lok. Košice | 1:0 (kon.) | | | Poprad – Spiš. N. Ves | 1:0 (kon.) |
Zlín – Brno | 2:1 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Jihlava | 2:1 (kon.) | | | Slovácko – Liberec | 1:2 (kon.) |
Teplice – Bohemians | 2:1 (kon.) | | | Slavia – Mladá Boleslav | 1:1 (kon.) |
Everton – Chelsea | 3:1 (kon.) | | | Norwich – Bournemouth | 3:1 (kon.) | | | Crystal Palace – Manchester City | 0:1 (kon.) |
West Bromwich – Southampton | 0:0 (kon.) | | | Arsenal – Stoke City | 2:0 (kon.) | | | Watford – Swansea | 1:0 (kon.) |
Manchester United – Liverpool | 3:1 (kon.) |
Espanyol – Real Madrid | 0:6 (kon.) | | | Gijón – Valencia | 0:1 (kon.) | | | Atlético Madrid – Barcelona | 1:2 (kon.) |
Real Betis – Sociedad | 1:0 (kon.) |
Bayern – Augsburg | 2:1 (kon.) | | | Leverkusen – Darmstadt | 0:1 (kon.) | | | Hannover – Dortmund | 2:4 (kon.) |
Hertha – Stuttgart | 2:1 (kon.) | | | Ingolstadt – Wolfsburg | 0:0 (kon.) | | | Frankfurt – Kolín nad Rýnom | 6:2 (kon.) |
Fiorentina – CFC Janov | 1:0 (kon.) | | | Frosinone – AS Rím | 0:2 (kon.) | | | Juventus – Chievo | 1:1 (kon.) |
Waregem – Gent | 1:1 (kon.) | | | Kortrijk – Leuven | 0:0 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Oostende | 1:5 (kon.) |
Mechelen – Westerlo | 2:2 (kon.) |
Praia – Braga | 1:0 (kon.) | | | Arouca – Porto | 1:3 (kon.) |
CSKA Moskva – Zenit | 2:2 (kon.) | | | Perm – Kubaň Krasnodar | 0:0 (15:30) | | | Kazaň – Lok. Moskva | 3:1 (kon.) |
Lyon – Lille | 0:0 (kon.) | | | Troyes – Caen | 1:3 (kon.) | | | Lorient – Angers | 2:1 (kon.) |
Montpellier – Saint-Étienne | 1:2 (kon.) | | | Nice – Guingamp | 0:1 (kon.) | | | Toulouse – Remeš | 2:2 (kon.) |
Pardubice – Olomouc B | 3:1 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Ústí n. L. | 1:1 (kon.) | | | Vlašim – Karviná | 0:0 (kon.) |
Opava – Třinec | 1:2 (kon.) |
Rheindorf Altach – Rapid Viedeň | 2:0 (kon.) | | | Salzburg – Grodig | 4:2 (kon.) | | | Austria – Ried | 1:1 (kon.) |
Admira Wacker Mödling – Wolfsberger | 1:0 (kon.) |
Graafschap – Alkmaar | 1:3 (kon.) | | | Kerkrade – Nijmegen | 0:0 (kon.) | | | Twente – Amsterdam | 2:2 (kon.) |
Cambuur – Eindhoven | 0:6 (kon.) | | | Zwolle – Excelsior | 3:0 (kon.) |
Śląsk – Jagiellonia | 3:1 (kon.) | | | Lech Poznań – Podbeskidzie | 0:1 (kon.) |
koniec
MŠK Žilina
3:0
(3:0)
ŠK Slovan Bratislava
Milan Gončár
Góly:
4. Alves de Oliveira (Mabouka), 38. Bénes, 45. Mihálik
Rozhodca: Sedlák – Balko, Hrčka
Diváci: 3 468
Karty: 84. Bénes (ZIL) – 19. M. E. González (SBA), 41. Saláta (SBA)
Nepremenená penalta:
MŠK Žilina:
Volešák – Káčer (83. Škvarka), Škriniar, Alves de Oliveira, Vavro – Letić, Bénes, Pečovský (C), Paur (64. Hlohovský) – Mihálik (80. Haskič), Mabouka.
Náhradníci: Mandous – Hlohovský, Mazáň, Čmelík, Haskič, Škvarka, Králik.
Tréner:
ŠK Slovan Bratislava: Mucha – Sekulić, Kubík, M. E. González (46. Štefánik), Zreľák – Milinkovič (C) (75. Oršula), Gorosito, Saláta, Čikoš – Priskin (57. Peltier), Podaný.
Náhradníci: Krnáč – Savičevič, Hudák, Štefánik, Oršula, Vittek, Peltier.
Tréner:
Náhradníci: Mandous – Hlohovský, Mazáň, Čmelík, Haskič, Škvarka, Králik.
Tréner:
ŠK Slovan Bratislava: Mucha – Sekulić, Kubík, M. E. González (46. Štefánik), Zreľák – Milinkovič (C) (75. Oršula), Gorosito, Saláta, Čikoš – Priskin (57. Peltier), Podaný.
Náhradníci: Krnáč – Savičevič, Hudák, Štefánik, Oršula, Vittek, Peltier.
Tréner:
Rozhodca: Sedlák – Balko, Hrčka
Diváci: 3 468
Od nás je to spod Dubňa všetko, zostaňte so stránkou Onlajny.eu aj naďalej. Prajeme vám ešte pekný športový večer. (20:10:47)