Bayern – Augsburg 2:1 (kon.) | Leverkusen – Darmstadt 0:1 (kon.) | Hannover – Dortmund 2:4 (kon.)
Hertha – Stuttgart 2:1 (kon.) | Ingolstadt – Wolfsburg 0:0 (kon.) | Frankfurt – Kolín nad Rýnom 6:2 (kon.)
Hertha BSC
2:1 (2:1)
VfB Stuttgart
Sobota 12.09.2015, 15:30 • Olympiastadion (Berlín) • Nemecká Bundesliga • 4. kolo
    45+3. Fabian LUSTENBERGER - 2:1

45+3
    Hertha dala gól! Neuveriteľné! V tretej minúte predĺženia sa k lopte dostal FABIAN LUSTENBERGER, a z poza 16ky krásnou strelou prekonáva brankára Stuttgartu.
    36. Toni ŠUNJIĆ - 1:1

36
    Stuttgart dal gól! Hostia vyrovnávajú na 1-1. Po priamom kope, ktorý zahral Didavi vyskočil v domácej 16ke najvyššie TONI ŠUNJIĆ, a hlavou prekonáva brankára Krafta.
    14. Genki HARAGUČI - 1:0

14
    Hertha dala gól! Domáci otvárajú skóre krásnym gólom, ktorý zaznamenal GENKI HARAGUCHI. Útočník Herthy Berlín peknou strelou z niekoľkých metrov prekonal brankára Vlachodimosa v bráne Stuttgartu.