Shirak – Štokholm 0:2 (kon.) | Alaškert – Almaty 2:1 (kon.) | Minsk – Cherno More 4:0 (kon.)
Debrecín – Skonto FC 9:2 (kon.) | Keşla FK – Hafnarfjördur 2:2 (po pr.) | Jūrmala – Novi Sad 1:1 (kon.)
Omonia Nikózia – Jagiellonia 1:0 (kon.) | Qäbälä – Čukarički Belehrad 2:0 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Ferencvároš 2:0 (kon.)
Kalju – Vaduz 0:2 (kon.) | Brøndby – Beroe 0:0 (kon.) | Rosenborg – Reykjavík 3:0 (kon.)
Botoşani – Légia Varšava 0:3 (kon.) | Solún – Lok. Záhreb 6:0 (kon.) | UC Dublin – Slovan Bratislava 1:5 (kon.)
Odd – Shamrock 2:1 (kon.) | Göteborg – Śląsk 2:0 (kon.) | Riteriai – Limassol 0:0 (kon.)
Hajduk Split – Koper 4:1 (kon.) | Strømsgodset – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Differdange – Trabzonspor 1:2 (kon.)
Beitar Jeruzalém – Charleroi 1:4 (kon.) | Thun – Be'er Sheva 2:1 (kon.) | Žilina – Dacia Kišinev 4:2 (kon.)
Newtown – Kodaň 1:3 (kon.) | Giurgiu – Inverness Caledonian 0:0 (kon.) | FK Rabotnički – Jelgava 2:0 (kon.)
Wolfsberger – Soligorsk 2:0 (kon.) | Podgorica – Kukësi 2:4 (kon.) | Linfield – Trnava 1:3 (kon.)
Aberdeen – Rijeka 2:2 (kon.) | Birkirkara – West Ham 1:0 (3:5 po pen.)
Inter Baku
2:2 (1:0)
FH Hafnarfjördur
cz Štvrtok 23.07.2015, 18:00 • Inter Arena • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

To je od nás vše. Děkuji za pozornost a těším se na Vás u dalšího onlajnu. (20:31:29)

Leč těsně, ale přece postupuje Inter Baku, který dokázal vsítit v prodloužení tolik tížený gól. Ve 3. předkola se Inter Baku utká se španělským Bilbaem!

120+1

119
    Série ofsajdů pokračuje. Tentokrát odmávaný a odpískaný ofsajd Palssona.

119
    Další ofsajd pro domácí.

118
    Hajjyev opět v ofsajdu.

117
    P.Vidarrson chtěl strhnout vedení na hostující stranu, ale domácí gólman byl svým zákrokem proti.

114
    Hajiyev v ofsajdu.

112
    Žlutou kartu dostává Agayev (Inter Baku).

111
    Po dalším rohovém kopu se dostal ke střele Doumbia, který ale branku minul.

108
    Rohový kop hostů rozehrál Serwy, ale Agaev může zůstat v klidu.

106
    Začalo druhé prodloužení.

První poločas prodloužení skončil.

101
    Žlutou kartu dostává Aliyev (Inter Baku).

98
    Juanfran míří mimo.

97
    Hostující gólman vyráží střelu Poljaka na roh.

97
    Střídání v týmu FH Hafnarfjördur: ze hřiště odchází Gudnason, přichází Gudmundsson.

92
    Rohový kop pro Inter.
    91. Rauf ALIYEV - 2:2

91
    Inter Baku právě vstřelil branku!
    Tak penalty neuvidíme! V první minutě prodloužení srovnal RAUF ALIYEV. Bez asistence.

91
    Začal první poločas prodloužení.

Uvidíme prodloužení! Islandský tým vyhrál 2:1, stejným výsledkem jako minulý týden prohrál. Prodloužení začne cca v 19:55.

90+3
    Druhý poločas skončil.

90+2
    Žlutou kartu dostává P.Vidarsson (FH Hafnarfjördur).

87
    Střídání v týmu Inter Baku: ze hřiště odchází Huseynov, přichází Qirtimov.

84
    Žlutou kartu dostává Valdimarsson (FH Hafnarfjördur).

Rohový kop domácích rozehrál Kvekviskiri, ale žádný nebezpečí to pro hosty nebylo.

79
    Žlutou kartu dostává Palsson (FH Hafnarfjördur).

78
    Střídání v týmu FH Hafnarfjördur: ze hřiště odchází Tillen, přichází Bodvarsson.

75
    Gólman "Hafanů" si připisuje zákrok proti střele Hajiyeva.

73
    Další ofsajd hostů.

72
    Střídání v týmu Inter Baku: ze hřiště odchází Seyidov, přichází Poljak.

68
    Pro změnu ofsajd Gudnasona na druhé straně.

62
    V ofsajdu se ocitl Hajiyev.

60
    Na hřišti to teď pořádně vře a začínají přibývat fauly.

56
    Žlutou kartu dostává Jonsson (FH Hafnarfjördur).

55
    Tak to je velký problém pro Islanďany... K.F. Finnbogason vidí po druhé žluté červenou kartu.

55
    Střídání v týmu Inter Baku: ze hřiště odchází Martins, přichází Mirsahib.
    52. Kristijan Floki FINNBOGASON - 1:2

52
    Hafnarfjördur právě vstřelil branku!
    A máme zde výsledek, který by posunul zápas do prodloužení. Gól vstřelil KRISTIJAN FLOKI FINNBOGASON. Asistence: Ati Gudnason.
    47. Thorarinn VALDIMARSSON - 1:1

47
    Hosté po trefě THORARINNA VALDIMARSSONA vyrovnájí ihned po začátku druhého poločasu a postup pro ně ještě není ztracený! Asistence: Atli Gudnason.

46

V právě skončeném poločase jsme viděli jedinou branku domácího Huseynova, který tak přiblížil Inter k postupu. Druhý poločas začne zhruba v 19:03.

45+2
    45+1. Abbas HUSEYNOV - 1:0

45+1
    Těsně před poločasem posílá ABBAS HUSEYNOV domácí Inter do vedení! Asistence: Nika Kvekveskiri.

43

42
    V ofsajdu byl načapán Hajiyev.

41
    Ve velká šanci minul Gudnason.

40
    Žlutou kartu dostává K.F. Finnbogason (FH Hafnarfjördur).

38
    Střídání v týmu FH Hafnarfjördur: ze hřiště odchází B. Vidarsson, přichází K.F. Finnbogason.

31
    Stejně jako na druhé straněk, tak i K. Finnbogason může zůstat v klidu.

30
    Uvidíme rohový kop domácích.

29
    Serwy ho nerozehrál nejlépe a pro Agaeva to nebylo nebezpečí.

28
    První rohový kop pro islandský tým.

27
    Ofsajd i na druhé straně.

23
    Zdvižený praporek zastavil v akci Juanfrana.

20
    Úvodní dvacetiminutovku uzavřel faulem hostující Palsson.

16
    Ke střele se také dostali hosté z Islandu, ale střela Serwyho jde mimo.

7
    Hajiyev střílí mimo.

4
    Z rohového kopu, který rozehrával Kvekveskiri nic nebylo.

3
    Máme zde rohový kop pro domácí.

1
    Hned v první minutě utkání si připisuje Agaev první úspěšný zákrok proti střele Gudnassona.

1

Inter Baku: Agaev – Huseynov, Kasradze, Khizanishvili, Juanfran – Martins, Bayramov, Kvekveskiri – Seyidov, Hajiyev – Äliyev
    Náhradníci: Lomaia, Abbasov, Abdullayev, Poljak, Qirtimov, Sadigov, Silva Cruz

FH Hafnarfjördur: K. Finnbogason – Hendrickx, Doumbia, Tillen – Palsson, D. Vidarsson (C), P. Vidarsson, B. Vidarsson – Serwy – Valdimarsson, Gudnason
    Náhradníci: K. F. Finnbogason, Bodvarsson, Jonsson, Thorisson, Gudmundsson

Rozhodčí: Kozyk – Alekhin, Shlonchak (všichni UKR).

Ve třetím předkole čeká na vítěze dvojzápasu španělské Athletic Bilbao!

Inter Baku si v prvním předkola poradil s albánským Laci, který po remízách 1:1 venku a doma 0:0 porazil díky vstřelené brance venku.

FH Hafnarfjördur v prvním kole finské SJK po dvou výhrách 1:0.

Hlavní rozhodčí je Kozyk z Ukrajiny a na lajně bude mít pány Alekhina a Shlonchaka rovněž z Ukrajiny.

Vítáme Vás u odvety druhého předkola Evropské ligy mezi Inter Baku a FH Hafnarfjördur. Výkop je v 18:00. První zápas skončil 2:1 pro Inter.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.