Shirak – Štokholm 0:2 (kon.) | Alaškert – Almaty 2:1 (kon.) | Minsk – Cherno More 4:0 (kon.)
Debrecín – Skonto FC 9:2 (kon.) | Keşla FK – Hafnarfjördur 2:2 (po pr.) | Jūrmala – Novi Sad 1:1 (kon.)
Omonia Nikózia – Jagiellonia 1:0 (kon.) | Qäbälä – Čukarički Belehrad 2:0 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Ferencvároš 2:0 (kon.)
Kalju – Vaduz 0:2 (kon.) | Brøndby – Beroe 0:0 (kon.) | Rosenborg – Reykjavík 3:0 (kon.)
Botoşani – Légia Varšava 0:3 (kon.) | Solún – Lok. Záhreb 6:0 (kon.) | UC Dublin – Slovan Bratislava 1:5 (kon.)
Odd – Shamrock 2:1 (kon.) | Göteborg – Śląsk 2:0 (kon.) | Riteriai – Limassol 0:0 (kon.)
Hajduk Split – Koper 4:1 (kon.) | Strømsgodset – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Differdange – Trabzonspor 1:2 (kon.)
Beitar Jeruzalém – Charleroi 1:4 (kon.) | Thun – Be'er Sheva 2:1 (kon.) | Žilina – Dacia Kišinev 4:2 (kon.)
Newtown – Kodaň 1:3 (kon.) | Giurgiu – Inverness Caledonian 0:0 (kon.) | FK Rabotnički – Jelgava 2:0 (kon.)
Wolfsberger – Soligorsk 2:0 (kon.) | Podgorica – Kukësi 2:4 (kon.) | Linfield – Trnava 1:3 (kon.)
Aberdeen – Rijeka 2:2 (kon.) | Birkirkara – West Ham 1:0 (3:5 po pen.)
FC Thun
2:1 (1:1)
Hapoel Be'er Sheva
cz Štvrtok 23.07.2015, 19:30 • Stockholm Arena, Thun, Švýcarsko • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:24:24)

Sledovali jsme zajímavé utkání, které diváky rozhodně nenudilo. K úrovni hry přispěl i srdnatý výkon hostů, kteří se dokonce již v šesté minutě ujali vedení, pak ale domácí otočili dvěma góly Ferreiry průběh utkání a bylo rozhodnuto. To vše již v době, kdy hrál Hapoel pouze o deseti, když byl ve 20. minutě, poměrně přísně, vyloučen Tzedek. Do 3. předkola tak postupuje mírně favorizovaný švýcarský Thun, izraelský Hapoel Be'er Sheva se s poháry pro tento ročník loučí.

90+6

90+6
    Hraje se již dokonce přesčas, nyní je již šestá nastavená minuta a stále se hraje.

90+5
    Nastavená pětiminutovka se pomalu chýlí ke svému konci, hostům se čas bleskově krátí, naopak, domácí jsou blízko postupu.

90+4
    Střídání v týmu FC Thun: ze hřiště odchází Rojas, přichází Bürki.

90+3
    Nicméně celá akce hostů končí útočným faulem Ogua, míč pro Thun.

90+2
    Volný kop Hapoelu, Thun je v posledních minutách pod tlakem, podaří se vstřelit Hapoelu postupový gól?

90+1
    Míč se po hlavičce útočícího Buzagla odrazil od hlavy spoluhráče Nwakaemeho, situace byla ale hodně nepřehledná, hosté se dokonce dožadovali penalty pro hraní rukou bránícího hráče.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, vzhledem k průtahům ve druhém poločase je jasné, že se bude nějaká ta minuta nastavovat. Sledujeme rohový kop Hapoelu, z pravé strany.

89
    Nákop dopředu nevede k úspěchu, míč se vrací zpět na polovinu Hapoelu.

88
    Hosté se drží na polovině Thunu, ale nemají dostatek prostoru na nějakou kombinaci.

87
    V pokutovém území padá domácí Rojas, ale není to faul, žádný pokutový kop, kterého se dožadují diváci v hledišti Stockholm Areny.

86
    Rohový kop pro domácí, kteří rozehrají z pravé strany, jmenovitě Ital Schirinzi.

85
    Střídání v týmu FC Thun: ze hřiště odchází Frontino, přichází Munsy.

85
    Je ale pískán útočný faul, znovu tam inkasoval nepříjemný úder gólman Thuna.

84
    Rohový kop pro hosty, z levé strany rozehraje Buzaglo.

83
    Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Melikson, přichází Nwakaeme.

83
    Po něm však musí být ošetřován domácí gólman, který dostal zřejmě úder do hlavy.

83
    Centr na bližší tyč, kde však odhlavičkovává dobře postavený bránící hráč Hapoelu a pozor, je tu rychlý brejk hostů.