Shirak – Štokholm 0:2 (kon.) | Alaškert – Almaty 2:1 (kon.) | Minsk – Cherno More 4:0 (kon.)
Debrecín – Skonto FC 9:2 (kon.) | Keşla FK – Hafnarfjördur 2:2 (po pr.) | Jūrmala – Novi Sad 1:1 (kon.)
Omonia Nikózia – Jagiellonia 1:0 (kon.) | Qäbälä – Čukarički Belehrad 2:0 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Ferencvároš 2:0 (kon.)
Kalju – Vaduz 0:2 (kon.) | Brøndby – Beroe 0:0 (kon.) | Rosenborg – Reykjavík 3:0 (kon.)
Botoşani – Légia Varšava 0:3 (kon.) | Solún – Lok. Záhreb 6:0 (kon.) | UC Dublin – Slovan Bratislava 1:5 (kon.)
Odd – Shamrock 2:1 (kon.) | Göteborg – Śląsk 2:0 (kon.) | Riteriai – Limassol 0:0 (kon.)
Hajduk Split – Koper 4:1 (kon.) | Strømsgodset – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Differdange – Trabzonspor 1:2 (kon.)
Beitar Jeruzalém – Charleroi 1:4 (kon.) | Thun – Be'er Sheva 2:1 (kon.) | Žilina – Dacia Kišinev 4:2 (kon.)
Newtown – Kodaň 1:3 (kon.) | Giurgiu – Inverness Caledonian 0:0 (kon.) | FK Rabotnički – Jelgava 2:0 (kon.)
Wolfsberger – Soligorsk 2:0 (kon.) | Podgorica – Kukësi 2:4 (kon.) | Linfield – Trnava 1:3 (kon.)
Aberdeen – Rijeka 2:2 (kon.) | Birkirkara – West Ham 1:0 (3:5 po pen.)
MŠK Žilina
4:2 (1:0)
Dacia Kišinev
Štvrtok 23.07.2015, 19:30 • štadión MŠK Žilina • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

Je za nami odvetný zápas medzi MŠK Žilina – Dacia Kišinev. Žilina napokon dokonala v druhom polčase moldavský celok výsledkom 4:2. V druhom polčase sa presadili postupne v 50. minúte Káčer a po ňom v 62. minúte Škvarka. Hostia však rýchlo odpovedali gólom, ktorý prišiel v 64. minúte z kopačky Cociuca. Štvrtý gól domácich priniesol Striedajúci Jakub Paur a odpoveď na finálnych 4:2 prišla od Leuca.

Finálny výsledok dvojzápasu je tak 6:3 v prospech Žiliny, ktorá sa už teraz môže tešiť na súpera z ukrajinskej najvyššej súťaže a to Vorsklu Poltavu. (21:25:25)

90+3

90+3
    Loptu si postavil Lászlo Bénes. Ten zrejme úmyselne mieril na Gaiducheviciho, no ten prečítal jeho úmysel a loptu vyboxoval do bezpečia.

90+2
    Po faule Mihaliova sa strhla na ihrisku menšia mela. Hlavný arbiter situáciu samozrejme ukľudnil a vinníkovi ukázal žltú kartu.

90+1
    V prvom polčase sa budú nadstavovať +3 minúty.

90
    Žltú kartu dostáva Pavlov (Dacia Kišinev).

89
    A gól z jeho kopačky neprišiel ani tentokrát. Matej prízemnú loptu síce trafil, ale nie ideálne a lopta končí mimo troch žrdí.

88
    Do brejku sa rútil aj Matej Jelić, ktorý by rád strelil dnes aspoň jeden gól. Ani tento prienik sa mu však nepodaril a loptu odovzdal Roscovi.
    86. LEUCA - 4:2

86
    Tím Dacia Kišinev práve strelil gól!
    Kišinev sa nechce nechať zahanbiť. V prečíslení dva na jedna sa k lopte dostal striedajúci PETRU LEUCA, ktorý z vnútra vápna prekonáva prekonáva vybehnutého Volešáka.
    84. PAUR - 4:1

84
    Žilina dala gól!

Loptu si k rohovej zástavke postavil László Bénes. Lopta sa z jeho kopačky prepadla až na JAKUBA PAURA, ktorý nejakou časťou tela loptu jednoducho prestrčil za bránkovú čiaru. 4:1!

83
    Domáci v kľude kombinujú pred vlastným gólmanom. Niet sa kam ponáhľať. Postu je už dávno spečatený.

82
    Celý štadión sa už staval na nohy po strele Lászla Bénesa. László po krásnej strele z prvej trafil len vnútornú stranu brvna a tak radosť domácich fanúškov utícha.

81
    Strelu zo strednej vzdialenosti priniesla aj pravá kopačka Pavlova. Ten mieril len na pripraveného Volešáka.

80
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Mihalík, prichádza Špalek.

79
    Svoje do zápasu chcel povedať aj Bojan Letić. Ten predviedol niečo podobne ako pred chvíľkou Káčer. Dostal sa však aj k strele, no tá letela vysoko nad bránku.

78
    K lopte sa konečne dostali aj futbalisti Dacie, ktorí zatiaľ kombinujú len pri poliacej čiare. Domáci sa nedajú utláčať a napádajú každú jednu prihrávku.

77
    Žilina drž loptu pred vápnom Dacie. Hostia sa len prizerajú a čakajú na chybu žlto-zelených.

75
    Káčer predviedol futbalovú parádičku, keď pred vápnom Kišineva položil na zem až trojicu hráčov. Neulakmil sa na strelu a loptu posúval na Paura. Tá však nenašla cestu a Dacia sa po krásnej individuálnej akcii oslobodzuje.