Japonsko – Uzbekistan 5:1 (kon.) | J. Kórea – N. Zéland 1:0 (kon.) | Švajčiarsko – USA 1:1 (kon.)
Rusko – Kazachstan 0:0 (kon.) | Švédsko – Irán 3:1 (kon.) | Ukrajina – Lotyšsko 1:1 (kon.)
Luxembursko – Turecko 1:2 (kon.) | Rakúsko – Bosna 1:1 (kon.) | Taliansko – Anglicko 1:1 (kon.)
Holandsko – Španielsko 2:0 (kon.) | Portugalsko – Kapverdy 0:2 (kon.)
Rakúsko
1:1 (1:0)
Bosna a Hercegovina
cz Utorok 31.03.2015, 20:30 • Ernst Happel Stadion, Vídeň • Medzinárodné zápasy

89
    Střídání v týmu Rakousko: odešel Sabitzer, nahradil ho Weimann.

82
    Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: odešel Hajrović, zahraje si Sušić.

79
    Střídání v týmu Rakousko: hřiště opustil Junuzović, nahradil ho Hinterseer.

79
    Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: odešel Hadžić, nahradil ho Prcić.

69
    Střídání v týmu v týmu Bosna a Hercegovina: hřiště opustil Vršajević, do hry se zapojí Ibišević.

67
    Edin Džeko si v pokutovém území Rakouska zpracoval centr z levého křídla, následně ale pálil z nadějné pozice těsně vedle.
    Rozmíška mezi hráči oběma týmů nakonec přinesla tři žluté karty.

64
    Třetím do party je obránce Aleksandar Dragović (Rakousko).

64
    Žlutou kartou byl oceněn také Edin Džeko (Bosna a Hercegovina).

64
    Žluté napomenutí si vysloužil Muhamed Bešić (Bosna a Hercegovina).

63
    Na hrací ploše se rozpoutala menší roztržka, rozhodčí už drží v ruce žlutou kartu.

62
    Střídání v týmu Rakousko: odešel Arnautović, nahradil ho Harnik.

62
    Střídání v týmu Rakousko: odešel Baumgartlinger, místo něj si zahraje Prödl.

58
    Arnautović se dobře uvolnil na levém křídle a namířil si to do pokutového území, svým přízemním centrem ale před brankou nikoho ze spoluhráčů nenalezl.

55
    Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: odešel Medunjanin, nahradil ho Stilić.
    Izet HAJROVIĆ - 1:1

48
    Bosna právě vstřelila branku!
    Hostům se krátce po zahájení druhé půle podařilo vyrovnat, startujeme od nuly. IZET HAJROVIĆ dostal na levé straně příliš prostoru a tvrdou střelou z hranice pokutového území dokázal srovnat stav utkání na 1:1. Asistence: Muhamed Bešić.

46
    Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ve druhém poločase se do hry nezapojí Pjanić, kterého nahradil Šunjić.

46
    Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: dále nepokračuje Spahić, jeho místo zaujal Bešić.

46
    Střídání v týmu Rakousko: do druhé půle nenastoupil také Janko, místo něj si zahraje Djuricin.

46
    Střídání v týmu Rakousko: pro dnešek dohrál Alaba, nahradil ho Ilsanker.

41
    Marcel Sabitzer (Rakousko) pro změnu zahrál rukou, a tak také dostává žlutou kartu.

40
    Emir Spahić (Bosna a Hercegovina) dostal žluté napomenutí za nedovolený zákrok na Janka.
    Marc JANKO - 1:0

35
    Rakousko právě vstřelilo branku!
    Domácí tým se dostává do vedení, stav zápasu je 1:0. Zkušený útočník MARC JANKO dostal přihrávku z pravé strany a prosmýkl se ve vápně mezi dvěma obránci ke střele, která po zemi zamířila k pravé tyči branky. Asistence: Zlatko Junuzović.