Lipt. Mikuláš – Nitra 6:3 (kon.) | HC Slovan – Trenčín 2:0 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
HK DUKLA Trenčín
Nedeľa 15.03.2015, 10:30 • Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava • Hokejová extraliga juniorov play-off

59:23
    Matej Bača (Dukla) dostáva ešte dve plus desať minút za hrubosť. Poriadne dramatický záver stretnutia.

59:21
    Ešte v závere sa odohrala strkanica! Jozef Tibenský (Slovan) dostáva 2+2 za hrubosť a Patrik Koyš z Trenčína 2 minúty za hrubosť.

59:01
    Prebieha posledná minúta tretej tretiny. Zrejme sa už juniorke Slovana podarí tento stav udržať.

49:41
    Trenčín má výhodnejšiu možnosť na strelenie kontaktného gólu. Hráčska lavica Slovana totižto dostáva dve minúty za príliš veľa hráčov na ľade.

Vážení športoví priatelia, z technických dôvodov vám, bohužiaľ, v tretej tretine prinesieme iba informácie o zmenách stavu stretnutia. Za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme.

38:35
    Adam Šimonič (Slovan), 2 minúty, držanie.

33:39
    Za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, keď trafil do tváre Škodu, dostal dve minúty Koyš, presilovka pre domáci tím.

30:22
    Z pravej strany pekne vystrelil jeden z vojakov, Pavlas cez vyrážačku poslal puk späť do hry. Nie som si istý, či to strieľal práve Briestenský.

25:35
    Bednarič sa oprel do puku na pravom kruhu, Kompas v páde na ľad puk ukryl pod svoju hruď.

24:32
    Halama to chcel na blafák, už sa aj zdalo, že puk podvihne do siete, no v ľahu na ľade Kompas cez zdvihnutý betón puk vyrazil.

24:32
    Za faul na prenikajúceho Halamu nariadené trestné strieľanie.

23:57
    Slovan Bratislava dal gól!
    Nédáš? Dostaneš! Teraz to platilo do bodky, Pavlas vyrazil puk z hokejky Briestenského, ktorý pálil spred bránkoviska, do brejku sa dostali domáci, chrbát všetkým ukázal PATRICK BRODEK, položil si Kopmasa na ľad a cez kľučku po ľade zakončil. Asistencie: Jozef Tibenský a Filip Kundrát.

20:32
    Peknou strelou príklepom spoza ľavého kruhu sa prezentoval Hochel, Pavlas cez ľavý betón puk vyrazil a Birestenský v dorážke puk poslal mimo bránku.

11:27
    Mihňák vyfasoval dve minúty za vyhodenie puku, presilovku si zahrá teraz Dukla.

09:04
    Domáci využívajú presilovú hru a ujímajú sa vedenia, na strelu MARCA HALAMU bol Kompas prikrátky. Asistencia: Patrick Brodek.

08:07
    Bílik od modrej vystrelil, Kompas puk vyrazil vľavo pred seba, Tibenský však v menšej skrumáži neuspel, Kompas predsa len puk v ľahu ukryl do lapačky.

07:27
    Špankovič dostal dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, prvá presilová hra v zápase, bude ju hrať Slovan.