cz Nedeľa 15.03.2015, 15:00 • Lužniki Palace of Sports • Play-off KHL

Československá stopa v utkání

Filip Novák (DMS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:19
    Roman Červenka (PET) 0+1, 2 střely, čas na ledě 15:49 (17:27:51)

Hosté si nakonec ve třetí třetině vítězství pohlídali, když dlouhou dobu drželi vedení, které jim ve druhé třetině zařídil Anton Burdasov. V poslední minutě ještě dokázal upravit skóre trefou do prázdné branky Ilja Kovalčuk, který stanovil stav této série na 1:2 z pohledu domácích.

60:00

59:45
    A na ledě se probouzejí emoce. Žerděv zasáhl kotoučem do tváře Antona Bělova a ten si to nenechal líbit a pustil se do svého soupeře. Nikolaj Žerděv (DMS) je vyloučen za sekání.

59:32
    Domácí to znovu zkoušejí v šesti!
    Ilja KOVALČUK - 0:2

58:50
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    ILJA KOVALČUK vyvezl kotouč z vlastního obranného pásma a poté ve střední třetině od střídaček zamířil přesně do odkryté klece! Asistence: Roman Červenka.

58:45
    Domácí to zkusí v šesti! Lazušin spěchá na střídačku!

58:19
    Těreščenko už se chystal ke střele, ale v posledním okamžiku mu hosté vypíchli kotouč.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:38
    Panarin drží kotouč v rohu kluziště, kde bojuje s dvojnásobnou přesilou hráčů Dinama.

57:13
    Diváci si žádají "šajbu", ale domácí drží kotouč zatím jen za vlastní bránou.

56:39
    Daugaviňš vypálil hodně nebezpečně po výjezdu od mantinelu, ale zasáhl jen rameno finského gólmana ve službách Petrohradu.

56:02
    Červenka chtěl projít mezi dvěma obránci, ale ti jej poslali rychle k ledu.

55:18
    Domácí, kteří by potřebovali útočit, se nyní naopak brání a tentokrát museli puk jen vyhodit z vlastní obranné třetiny.

54:50
    Dadonov ujížděl do zajímavé příležitosti, ale jeho postup zastavuje odpískaný ofsajd.

54:30
    Protiútok domácích byl rychle zastavený a nyní už hráči moskevského celku drží puk znovu za vlastní bránou.

54:03
    Ilja Kovalčuk obkroužil bránu a pokusil se zasunout kotouč k tyčce, jenže Lazušin se stihl přesunout.

53:41
    Roman Červenka dostal hodně prostoru na pravé straně a svižnou střelou prověřil Lazušina.

53:32
    Až nyní zastavuje postup Dinama odpískaný ofsajd.

Filip Ardon

Góly a asistencie: 27. Burdasov (Kalinin, Rukavišnikov), 59. Kovalčuk (Červenka)

Dynamo Moskva: Lazušin (Šaryčenkov) – Novák, Robinson, Jalasvaara, Solovjov, Višněvskij, Mironov, Osipov – Karsums, Cvetkov, Karpov – Daugaviňš, Volkov, Žerděv – Kokarev "A", Těreščenko, Pestuško – Babenko "C", Sojin "A", Sopin
    SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Kalinin, Rukavišnikov, Chafizullin, N. Bělov, Čudinov, A. Bělov, Judin, Jermakov – Kovalčuk "C", Ericsson, Červenka – Dadonov, Šipačjov "A", Panarin – Tichonov, Masrtensson, Thoresen "A" – Ketov, Kablukov, Burdasov

Rozhodca: Jeřábek, Ravodin – Gorděnko, Sysujev