Lipt. Mikuláš – Nitra 6:3 (kon.) | HC Slovan – Trenčín 2:0 (kon.)
HC SLOVAN Bratislava
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
HK DUKLA Trenčín
Nedeľa 15.03.2015, 10:30 • Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava • Hokejová extraliga juniorov play-off

Hokejisti Slovana Bratislava sa teda po víťazstve 2:0 ujímajú vedenia v sérii s Duklou Trenčín. Góly domácich strelili Halama a Brodek.

Ďakujeme Vám za pozornosť a prajeme Vám príjemný zvyšok dňa. (12:57:28)

60:00

59:23
    Matej Bača (Dukla) dostáva ešte dve plus desať minút za hrubosť. Poriadne dramatický záver stretnutia.

59:21
    Ešte v závere sa odohrala strkanica! Jozef Tibenský (Slovan) dostáva 2+2 za hrubosť a Patrik Koyš z Trenčína 2 minúty za hrubosť.

59:01
    Prebieha posledná minúta tretej tretiny. Zrejme sa už juniorke Slovana podarí tento stav udržať.

54:30
    Trenčín nedokázal využiť predchádzajúcu presilovku, bratislavskí hráči zatiaľ stále bezpečne a s istotou odolávajú snahe Dukly o kontaktný gól.

49:41
    Trenčín má výhodnejšiu možnosť na strelenie kontaktného gólu. Hráčska lavica Slovana totižto dostáva dve minúty za príliš veľa hráčov na ľade.

46:00
    Začala sa 47. minúta stretnutia, zatiaľ sme od začiatku tejto tretiny nevideli žiaden presný zásah ani vylúčenie. Juniori Slovana s prehľadom držia vedenie.

40:01

Vážení športoví priatelia, z technických dôvodov vám, bohužiaľ, v tretej tretine prinesieme iba informácie o zmenách stavu stretnutia. Za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme.

40:00

38:35
    Adam Šimonič (Slovan), 2 minúty, držanie.

35:38
    Kuzmín vystrelil od mdorej, Kompas v pokľaku puk schoval medzi betóny.

35:09
    Slovan nevie dostať vojakov pod tlak, je zrejme po presilovke.

34:40
    Pre postavenie útočiaceho hráča v bránkovisku akciu domácim Baluška zastavil a hru vykázal do stredného pásma.

34:27
    Valjent nakorčuľoval s pukom na stred modrej, vystrelil zápästím, minul však bránku hostí.

33:39
    Za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, keď trafil do tváre Škodu, dostal dve minúty Koyš, presilovka pre domáci tím.