Barys – Omsk 3:0 (kon.) | Jekaterinburg – Kazaň 2:0 (kon.) | Ufa – Metallurg Magnitogorsk 1:2 (kon.)
Čeljabinsk – Novosibirsk 3:7 (kon.) | Dinamo Minsk – Helsinki 1:2 (kon.) | Soči – CSKA Moskva 2:6 (kon.)
Jaroslavľ – D. Moskva 0:3 (kon.) | Novgorod – Petrohrad 1:3 (kon.)
HC Salavat Julajev Ufa
1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
Utorok 03.03.2015, 14:30 • Ufa Arena • KHL

55:44
    Za vysokú hokejku je vylúčený Platonov a keďže spôsobil krvavé zranenie dostáva trest 2+2 minúty a domáci majú obrovskú šancu vyrovnať.

49:26
    Za podrazenie putuje na trestnú ľavicu Jan Kovář a domáci majú veľkú šancu zrovnať.

44:18
    Za podrazenie je vylúčený Junkov a domáci môžu vyrovnať.

41:00
    Kolcov je vylúčený za hákovanie a hostia môžu zvýši´t svoje vedenie.

34:56
    Kutuzov je teraz vylúčený za držanie a presilovú hru si zahrajú pre zmenu hostia.

29:49
    Za držanie hokejky je vylúčený Chris Lee (MET).

28:02
    Tim Stapleton to teraz prehnal s aktivitou a a za sekanie na Sochatskijho si posedí dve minúty a dáva tak šancu domácim na zvýšenie skóre.

06:07
    Presilovku si zahrajú aj hostia za hákovanie je vylúčený Denis Bodrov.

00:53
    Timkin je vylúčený za hákovanie a domáci majú prvú presilovú hru v zápase.

Tomáš Jaššo

Góly a asistencie: 18. Stepanov (Gluchov, Zubarev) – 30. Osala, 37. Antipin (Mozjakin, Kovář)

HC Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Irving) – Višnevskij, Kulda, Zubarev, Heikkinen, Kolcov, Kutuzov, Bodrov – Sjomin, Tolpeko, Chlystov – Makarov, Slepyšev, Hartikainen – Pihlström, Kajgorodov (C), Skačkov – Stepanov, Gluchov, Ankudinov
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Murygin) – Birjukov, Antipin, Lee, Batyršin, Malenkich, Chabarov, Bereglazov, Tereščenko – Zaripov, Kovář, Mozjakin (C) – Platonov, Kamenev, Osala – Stapleton, Brent, Timkin – Jakuceňja, Junkov, Potechin

Rozhodca: Ravodin, Ronn – Morozov, Sazonov

Diváci: 7 800