Barys – Omsk 3:0 (kon.) | Jekaterinburg – Kazaň 2:0 (kon.) | Ufa – Metallurg Magnitogorsk 1:2 (kon.)
Čeljabinsk – Novosibirsk 3:7 (kon.) | Dinamo Minsk – Helsinki 1:2 (kon.) | Soči – CSKA Moskva 2:6 (kon.)
Jaroslavľ – D. Moskva 0:3 (kon.) | Novgorod – Petrohrad 1:3 (kon.)

58:11
    Lazušin kryje strelu od Galimova a hra je prerušená. Nasledovať bude vhadzoavanie v tretine Dinama.

56:32
    Domáci začínajú s rozohrávkou vo vlastnej tretine, prechod do útoku sa im nedarí.

56:03
    Pästný súboj Jalasvaara vs. Kronwall, fínsko-švédsky súboj končí nerozhodne, po tom čo oboch hráčov oddelili rozhodcovia, viac úderov však inkasoval bek Lokomotivu. Obaja hráči inkasujú za zhodenie rukavíc tresty do konca stretnutia a môžu tak odísť pod sprchy. Trest za Jalasvaaru si odchádza odsedieť Sopin a na trestnú lavicu odchádza taktiež Sojin. V hre sa bude pokračovať 5 na 4 a presilovú hru si zahrajú hráči Lokomotivu!
    KOKAREV - 0:3

55:36
    Dinamo Moskva dalo gól!
    Gól strelil Kokarev
    Hostia rozhodujú toto stretnutie, po tom čo v strednom pásme vybojoval puk KOKAREV a dostal sa do úniku a tiesnený dokázal zakončiť, pričom Sanfordovi puk skočil a skončil v sieti!

54:02
    Domáci v plnom počte.

53:48
    Krásny semafór Sanforda po strele Jalasvaaru od modrej čiary!

53:09
    Domácim sa nepodarilo vyhodiť puk, napriek tomu že ho mali na hokejkách.

52:35
    Lokomotiv hrá vo štvorici.

52:18
    Dnešné stretnutie sleduje 9 000 divákov.

52:18
    Hostia sú v útočnom pásme a puk na hokejkách, ich presilová hra o dvoch hráčov však dlhé trvanie mať nebude.

52:02
    S domácimi to vyzerá zle nedobre, Lokomotiv bude hrať v trojici, na trestnú lavicu odchádza Pašnin, ktorý inkasuje trest po tom čo na ľade skončil hosťujúci Tereščenko.

50:35
    Plány domácich výrazne naštrbí vylúčenie za príliš veľa hráčov na hracej ploche!

50:03
    Hostia bránia veľmi dobre a domácim sa nedarí presadzovať, vyrovná Dinamo stav série na 2:2, alebo sa podarí domácim stretnutie zdramatizovať? Beží nám posledných 10 minút riadneho hracieho času.

48:29
    Offside teraz zastavil akciu domáceho mužstva a následne tam prebehla menšia šarvátka medzi Thornbergom a Robinsonom.

47:44
    Domáci sa snažia čo to spraviť s výsledkom, hostia však ťahajú puky po rohoch klziska a nedovoľujú domácim dostať sa do zakončenia.

46:48
    Sanford likviduje prudkú strelu od jedného z hostí, ktorý sa oprel do puku na modrej čiare a toho sa následne ujímajú domáci hokejisti.

Jakub Bobovič

Góly a asistencie: 29. Osipov (Cvetkov, Jalasvaara), 38. Brjukvin (Volkov), 56. Kokarev

Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford (Kolesnik) – Kronwall, Jakovlev, Holos, Vasiljev, Ljubuškin, Gorochov, Pašnin, Gavrikov – Averin, Apalkov, Loktionov, Novotný, Konkov, Galimov, Platt, Kontiola, Thornberg, Kapustil, Gračjov, Korškov.
    Dynamo Moskva: Lazušin (Šaryčenkov) – Novák, Robinson, Jalasvaara, Solovjov, Osipov, Mironov, Korjagin – Daugavins, Volkov, Brjukvin, Cvetkov, Karsums, Karpov, Babenko, Kokarev, Tereščenko, Sojin, Alexejev, Markovin, Sopin.

Rozhodca: Olenin, Kiseljov – Metalnikov, Sirotkin

Diváci: 9 000