Schalke – Brémy 1:1 (kon.) | Mainz – Frankfurt 3:1 (kon.) | Augsburg – Leverkusen 2:2 (kon.)
Freiburg – Hoffenheim 1:1 (kon.) | Paderborn – Bayern 0:6 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Hannover 1:1 (kon.)
1. FSV Mainz 05
3:1 (1:1)
Eintracht Frankfurt
Sobota 21.02.2015, 15:30 • Coface Arena, Mainz • Nemecká Bundesliga

Zápas v Mainzi sa skončil. Domáci ho vyhrali 3-1 zásluhou gólov z druhého polčase v 47. a 50. minúte. Prvý polčas bol celkom vyrovnaný, no ten druhý bol jasne v réžii domáceho tímu. Hostia prišli v závere zápasu o Zambrana, ktorý musel predčasne opustiť trávnik po druhej žltej karte.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:21:33)

90+2

90+2
    Soto mal šancu na 4-1 ale z veľkého uhla prekopáva bránu Frankfurtu.

90+2
    Blíži sa koniec dnešného zápasu, ktorý jednoznačne patril domácemu tímu. Hosťom sa vôbec nepodaril druhý polčas, a dnes odídu do Frankfurt bez bodov.

90+1
    Hostia už úplne rezignovali a domáci s pokojom na kopačkách dohrávajú dnešný duel.

90+1
    Nadstavujú sa 2 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Pri lopte sú stále domáci a nikam sa neponáhľajú.

89
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Malli a nahradí ho Soto.

88
    Domáci si zahrajú ďalší rohový kop. Tí hrajú v tréningovom tempe, a napriek tomu nepúšťajú hostí do žiadnej šance.

87
    Domáci zahrávali rohový kop po odkope Meiera. Ten sa im ale nepodaril, a po odpískanom ofsajde sú pri lopte hostia.

86
    Striedanie hostí. Odchádza Piazón a nahradí ho Anderson.

86
    Hostia s 10 hráčmi ešte skúsia znížiť nepriaznivé skóre. Smerom dopredu je to ale veľmi ťažké a domáci si pohodlne strážia svoj náskok.

85
    Zambrano sa po udelení červenej karty pochytil aj s Geisom, a aj táto situácia potvrdzuje, že hostia sú v druhom polčase zúfalí.

84
    Zambrano mieri predčasne pod sprchy po druhej žltej karte.

83
    Trapp musel vybehnúť veľmi vysoko pred vlastnú 16ku aby odkopol nebezpečnú loptu pred Jairom.

82
    Hostia predvádzajú v druhom polčase veľmi zlý výkon. Takto nemôžu pomýšľať na lepší výsledok. Naopak domáci vyšlo takmer všetko na čo siahli a v obrane si počínajú skvele.

81
    Aigner z Frankfurtu vidí žltú kartu za faul na hráča Mainzu.

81
    Hostia sa dostávajú k lopte až po nepodarenom centri Mainzu.

80
    Do konca riadneho hracieho času ostáva 10 minút. Ak sa nič mimoriadne nestane, domáci si dnes pripíšu cenné 3 body za víťazstvo.