Aston Villa – Stoke City 1:2 (kon.) | Chelsea – Burnley 1:1 (kon.) | Crystal Palace – Arsenal 1:2 (kon.)
Hull City – QPR 2:1 (kon.) | Sunderland – West Bromwich 0:0 (kon.) | Swansea – Manchester United 2:1 (kon.)
Manchester City – Newcastle 5:0 (kon.)
Sunderland AFC
0:0 (0:0)
West Bromwich Albion
Sobota 21.02.2015, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League

Tak ani v druhom polčase sme sa gólu nedočkali. Oba tímy odchádzajú z tohto zápasu teda s bodom. Diváci si snáď ale prišli na svoje. Ja ďakujem za pozornosť a dovidenia nabudúce. (18:04:40)

90+4

90+4
    Zápas sa už len dohráva v strede poľa, remíza 0:0 bude asi najspravodlivejšia voľba.

90+3
    Na druhej strane sa o center snažil Larsson, nepochodil.

90+2
    WBA chytajú druhý dych, podarí sa im streliť potrebný gól?

90+1
    WBA sa snaží so zápasom niečo urobiť, avšak nepresnou Bruntovou strelou asi neurobí nič.

90
    Nadstavujú sa až štyri minúty!

89
    Posledné minútky sú aktívnejším mužstvom hostia, Pantilimon však aj teraz chytá loptu do náruče.

88
    Nový hráč na ihrisku sa chcel predviesť dokonalým centrom do šestnástky, chýbala presnosť.

87
    Striedanie v tíme Sunderland AFC: z ihriska odchádza Vergnini, prichádza Bridcutt.

86
    Striedanie v tíme West Bromwich Albion: z ihriska odchádza Gardner, prichádza McManaman.

85
    Domáci brankár ani pri tejto akcii zasahovať nemusel, strieľaná prihrávka nebezpečná nebola.

84
    Sunderland má v týchto chvíľach viac z hry, WBA sa stiahalo na vlastnú polovicu.

83
    Larssonov center odpratala, ako inak, do bezpečia obrana WBA.

82
    Na druhej strane sa opakuje tá istá situácia, ďalší roh po rýchlom brejku.

81
    Opäť len nepresný center, ktorý odvrátila obrana súpera.

80
    Brown sa na druhej strane dostal tiež do úniku, no jeho snaha vyšla na zmar. Bude z toho ďalší roh.