Barcelona – Malaga 0:1 (kon.) | Córdoba – Valencia 1:2 (kon.) | Atlético Madrid – Almería 3:0 (kon.)
La Coruña – Vigo 0:2 (kon.)
FC Barcelona
0:1 (0:1)
Malaga CF
Sobota 21.02.2015, 16:00 • Camp Nou (Barcelona) • Španielska LaLiga

Je dobojované! Málaga už posledné minúty na Camp Nou ustála a ani v druhom zápase sezóny s Barcelonou neinkasovala gól. Andalúzania vyhrávajú v zápase 24.kola 0:1 gólom Juanmiho a tak sa udržia na 7.mieste tabuľky. Domáci nedokázal predbehnúť Real a zajtra budú dúfať v bodovú stratu tímu z hlavného mesta na trávniku Elche. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (18:04:19)

90+5

90+4
    Spoza troch dobiedzajúcich obrancov Messi vyslal center do šestnástky a loptu zasiahol nohou Piqué, lenže Kameni dokázal zakročiť.

90+3
    Teraz sa dostal Suarez k tvrdej strele z hranice šestnástky, ale Kameni ju reflexívne zachytil.

90+2
    So štandartkou hostia dlho váhali, ale nič z nej nevyťažili.

90+1
    Juanpi sa pri postrannej čiare neudržal na nohách a Alba ho potom doslova okopával, keďže Portugalčan loptu priľahol.

89
    Boka a Recio sa dostali pred šestnástku Barcelony a robili problém defenzíve domácich.

88
    Castillejo sa pomaly zdvíha z trávniku. Uvidíme, koľko sa bude nadstavovať.

87
    Neymar stratil pri kľučkách loptu a potom fauloval Casilleja, za čo dostáva žltú kartu.

85
    Striedanie v tíme Málaga CF: z ihriska odchádza Garcia Samuel, prichádza Arthur Boka.

85
    Dá sa povedať, že toto bola asi najväčšia šanca domácich v druhom polčase a Pedra to môže mrzieť.

84
    Neymar našiel zo stredu ihriska na kraji Pedra, ale ten z dobrej pozície namieril len do bočnej siete!

84
    Neymar sa už už dostával za obranou súpera k lopte, ale nakoniec ju nespracoval a Kameniho môže rozohrávať.