Den Haag – Zwolle 3:2 (kon.) | GA Eagles – Alkmaar 0:2 (kon.) | Heracles – Utrecht 1:1 (kon.)
Heracles Almelo
1:1 (0:0)
FC Utrecht
cz Sobota 21.02.2015, 20:45 • Polman Stadion (kapacita 8500 míst) • Holandská Eredivisie
    Sébastian HALLER - 1:1

80
    Utrecht právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Během pár minut máme opět vyrovnáno! Míč se totiž dostal na malé vápno k SÉBASTIANU HALLEROVI, který se s ničím nerozpakoval, povodil si protihráče a vypálil sice doprostřed brány, k jeho štěstí míč parádně zapadl do brány!
    Denni AVDIĆ - 1:0

76
    Heracles právě vstřelil branku!
    No a vida! Z utahaného fotbalu tu máme zápletku v podobě prvního gólu! Domácí na útočné polovině zabojovali a po autovém vhazování se dostali k míči, do vápna poslali centr, na který si naskočil DENNI AVDIĆ a hlavou jej poslal do sítě! Dvě minuty na hřišti a hned branka!