Philadelphia – Tampa Bay 7:3 (kon.) | Washington – Colorado 2:1 (kon.) | LA Kings – Toronto 2:0 (kon.)
Philadelphia Flyers
7:3 (2:1, 5:1, 0:1)
Tampa Bay Lightning
cz Utorok 13.01.2015, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

54:03
    Bude se vylučovat na obou stranách. Domácí MacDonald (PHI) a hostující Morrow (TBL) se spolu pustili do pěstního souboje. Oba dostávají trest po pěti minutách, navíc ještě Vyloučen Wayne Simmonds (PHI) za hákování. Takže přesilovka pro Lightning.

39:42
    Ještě se bude v závěru druhé části vylučovat. Dvě minuty za hákování dostává domácí hokejista Mark Streit (PHI).

27:54
    Ještě další nepříjemnosti pro tým Tampy Bay. Znovu vyloučení za vysokou hokejku v obličeji jednoho z domácích, teď šel pykat Johnson (TBL).

26:49
    Uvidíme komerční přestávku, ale zároveň také vyloučení. Čtyři minuty za vysokou hůl dostává znovu vyloučený Matthew Carle (TBL).

21:03
    Jakub Voráček se sám točil s pukem před bránu, byl navíc hákovaný. Jeho tým si zahraje přesilovku, dvě minuty za hákování inkasuje Carle (TBL).

09:09
    První vyloučení zápasu, Bleskové si zahrají přesilovou hru. Domácí Del Zotto (PHI) odchází na trestnou lavici, protože se podle rozhodčího provinil podražením.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 7. VandeVelde (L.Schenn, Giroux), 17. Umberger (Read, Coburn), 22. Voráček (Streit, Giroux), 23. Bellemare (VandeVelde, Zotto), 28. Streit (B.Schenn, Simmonds), 29. B.Schenn (Streit, Voráček), 36. Raffl (Laughton, Simmonds) – 11. Stamkos (Johnson, Stralman), 36. Boyle (Paquette, Stralman), 42. Callahan (Drouin, Filppula)

Philadelphia Flyers: Zepp – Streit, MacDonald, Coburn, Schultz, Del Zotto, L. Schenn – Voráček, Giroux, B. Schenn – Simmonds, Laughton, Raffl – Read, Couturier, Umberger – Bellemare, Lecavalier, VandeVelde
    Tampa Bay Lightning: Nabokov (23. Bishop) – Stralman, Hedman, Šustr, Garrison, Carle, Barberio – Drouin, Stamkos, Killorn – Kučerov, Johnson, Palát – Callahan, Filppula, Paquette – Connolly, Boyle, Morrow

Rozhodca: Hebert, Kowal – Alphonso, Nansen

Diváci: 19 598