Dinamo Minsk – D. Moskva 3:2 (2:0 po s.n.) | Novgorod – Helsinki 3:4 (kon.) | Petrohrad – CSKA Moskva 3:1 (kon.)
Riga – Čerepovec 2:0 (kon.)
po s.n. (2:0)
HC Dinamo Minsk
3:2 (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)
Dynamo Moskva
Utorok 13.01.2015, 17:00 • Minsk Ice Palace • KHL

Ja sa s Vami nateraz lúčim a teším sa na stretnutie pri niektorom z ďalších našich prenosov. Dnešným súbojom Vás sprevádzal Tomáš Melicherčík. (19:32:22)

Domáci si napokon predsa len na svoje konto pripisujú ďalšie víťazstvo, ktoré je už ich štvrté v rade a nevzdávajú tak boj o štvrté miesto, na ktoré po dnešku strácajú 8 bodov. No chýbalo 109 sekúnd a mohlo to byť ešte o dva body menej. Nebolo by však spravodlivé, keby hostia odišli z dnešného súboja naprázdno, preto je tento výsledok zaslúžený.

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Dinamo Minsk.

Rozhodujúci gól zápasu strelil RYAN VESCE.

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani predĺženie nerozhodlo o víťazovi dnešného duelu a uvidíme tak samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:25
    Haugen prikryl puk po protiútoku hostí, predtým mali domáci viacero dobrých šancí, ktoré len tak-tak, že neskončili gólom.

63:20
    Teraz pri puku aj hráči ruského celku, no neudržali ho dlho a nič s ním nevymysleli.

62:10
    Puk majú na hokejkách prakticky len hráči Minsku.

60:45
    Domáci hrajú opät opartne, no teraz sa pustili aj do útoku.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V riadnom hracom čase sme víťaza nespoznali, aj keď domácich od troch bodov delili necelé dve minúty. Budeme tak svedkami predĺženia.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

Tomáš Melicherčík

Góly a asistencie: 2. Meleshko (Materukhin), 57. Vesce (Linglet, Shinkevich), rozh. náj. Vesce – 53. Osipov (Pestushko), 59. Solovyov (Tsvetkov)