Playoff NFL: New England Patriots - Baltimore Rave 35:31 (kon.) | Playoff NFL: Seattle Seahawks - Carolina Panthers 31:17 (kon.)
Playoff NFL: Green Bay Packers - Dallas Cowboys 26:21 (kon.) | Playoff NFL: Denver Broncos - Indianapolis Colts 13:24 (kon.)
koniec udalosti
Playoff NFL: Seattle Seahawks - Carolina Panthers

31:17

(7:0, 7:10, 0:0, 17:7)

cz Nedeľa 11.01.2015, 02:15 • CenturyLink Field, 800 Occidental Ave S, Seattle, Washington • Americký futbal

Až čtvrtá čtvrtina rozhodla zápas. Hned na počátku se Seahawks proměněným field goalem dostali na rozdíl jednoho touchdownu ve skóre. Vzápětí velmi dobře bránili a ze své další akce rozhodli zápas. Panthers zkusili riskovat, avšak místo snížení přišla interception vrácená do touchdownu. Následný ukázkový přechod hřiště a snížení již na výsledku nic nezměnilo. Seattle Seahawks potvrdili roli favorita a příští týden se utkají opět na svém hřišti s vítězem zápasu Green Bay Packers – Dallas Cowboys, který se hraje dnes večer a k jehož sledování vás také zvu. Hezký zbytek noci. (05:36:16)

0:00
    Utkání skončilo.

0:39
    SEA, 3 & 12, CAR 16 I napotřetí zakleknutí. Je konec, hráči si podávají ruce.

1:19
    SEA, 2 & 11, CAR 15 Opět to samé.

2:00
    SEA, 1 & 10, CAR 14 Wilson zaklekl, šetří čas, dohrává se.

2:00
    Two minute warning.

2:12
    SEA, 2 & 16, CAR 47 Wilson tentokrát hrál vzduchem, napravo našel Kearseho, který ještě něco uběhl a celkem si připsal 33 yardů.

2:12
    Další time out Caroliny.

2:16
    SEA, 1 & 10, CAR 41 Turbin tentokrát ztratil 6 yardů.

2:16
    Time out Caroliny.

2:25
    SEA, 2 & 7, SEA 46 Opět Turbin během, tentokrát středem získal 13 yardů.

2:33
    SEA, 1 & 10, SEA 43 Turbin urval 3 yardy.

2:34
    A hosté hráli onside kick! Gano kopl míč, který se odkutálel 22 yardů, avšak Panthers to nevyšlo! Míč zalehl Kearse a budou hrát Seahawks.

2:41
    Gano trefil extrapoint, 31:17.

2:41
    CAR, 2 & 1, SEA 15 TOUCHDOWN PANTHERS! Hosté předvedli ukázkový rychlý přechod celého hřiště bez zdržování s předem domluvenými akcemi a během tří minut se dostali na dostřel. Poslední akcí, která skončila touchdownem, byla přihrávka Newtona do end zóny Benjaminovi. Kosmetická úprava skóre.

5:14
    CAR, 1 & 10, CAR 33

5:49
    CAR, 1 & 10, CAR 17 Stewart předvedl pěkný běh středem a získal 16 yardů.

6:11
    Hauschka opět zakopl míč až do end zóny, avšak tentokrát hosténezaklekli a zkusili return. Byli zastaveni na 17 yardech.