Bulldogs – Vítkovice 8:9 (1:2 po s.n.) | Pardubice – Otrokovice 4:5 (0:2 po s.n.) | Bohemians – Chodov 8:9 (po pr.)
Tatran – Královské Vinohrady 10:3 (kon.) | Sparta – Liberec 7:1 (kon.)
FbŠ Bohemians
8:9 (4:2, 2:3, 2:3 - 0:1)
FAT PIPE Florbal Chodov
cz Nedeľa 11.01.2015, 18:00 • SH Děkanka • Livesport Superliga (CZ)

To je ode mě pro dnešek vše. přeji vám příjemný zbytek nedělního večera a budu se těšit při sledování dalších florbalových online přenosů. (20:29:19)

Martin Šimek (BOH) – Patrik Dóža (CHD)

Chodov tedy nakonec ukořistil bonusový bod a to hlavně díky skvělému výkonu své elitní lajny. Domácí bojovali, dnes jim ale nebylo přáno a musí se spokojit s jedním bodem. Chodov tak uhájil své postavení v tabulce a je nadále čtvrtý.

65:00

62:42
    Chodov právě vstřelil branku!
    Dlouho byla na hřišti první chodovská lajna a nakonec se prosadila. Po faulu na Mikeše měli chodovští možnost rozehrávky z rohu. Mikeš přistrčil balonek na TOMA ONDRUŠKA, který si s ním vyběhla na střed a kolem dvou obránců poslal míček nad Cimbálkovu nohu. Asistence: Ondřej Mikeš.

62:08
    Čihákův pokus zastavuje Barák.

61:32
    Strachotovu střelu příklepem vyráží nad bránu Cimbálek. Domácí brankář dnes chytá skvěle.

61:16
    Pražan nabil Ondruškovi, který ale z první přestřelil.

60:54
    Mikešovu příležitost likviduje pozorný Cimbálek.

60:01
    Pětiminutové prodloužení začnou s míčkem na svých holích hráči Chodova.

60:01

Je za námi poslední dvacetiminutovka, která opět nabídla mnoho vzrušujících okamžiků. Oba týmy se přetahovaly o vedení, nakonec však zápas končí remízou a uvidíme prodloužení. Ve třetí třetině se poprvé dostal do vedení Chodov a to díky Dóžovi s Ondruškem. Během jediné minuty ale dokázali dvěma góly strhnout vedení zpět na stranu domácích Čihák s Kuncmanem. Prodloužení zařídil svým třetím dnešním gólem Dóža.

60:00

59:31
    Oddechový čas pro hosty.

59:16
    Pražanova střela si našla cestu skrz klubko těl před brankou a trefila Cimbálka do masky.

59:00
    Pražan zachytil Kisugiteho rozehrávku a hned se snažil najít Dóžu, Tomu míček vypíchl Cimbálek, ale Dóža zůstává nadále u balonku.

58:41
    Kotlas skvělým pasem našel běhavého, který ale prohrál souboj s domácími obránci.

57:32
    Pražan vyslal na Cimbálka nikterak nebezpečnou střelu, ani netrefil branku, Míček se však prapodivně odrazil od zadního mantinelu a skočil do malého brankoviště. Jako první si ho ale všiml Cimbálek a nebezpečí zažehnal.

57:27
    Oba týmy nic nevzdávají a snaží se rozhodnout zápas v základní hrací době.

56:08
    Hosté rozehrávali z rohu, Ondrušek našel na chvíli volného PATRIKA DÓŽU, který rychlou střelou z první vyrovnává na 8:8. Asistence: Tom Ondrušek.

Lukáš Vacuška

Góly a asistencie: 9. Bagin (Kordoš), 9. Kieler (D.Šimek), 13. M.Šimek (Kisugite), 14. Čihák (Bagin), 26. D.Šimek (Kieler), 38. M.Šimek (Kisugite), 55. Čihák (Bagin), 55. Kuncman (Šárka) – 2. Vávra (Fiala), 16. Pražan (Dóža), 21. Dóža (Ondrušek), 21. Fiala (Vávra), 26. Klápa (Jastřembský), 50. Ondrušek (Dóža), 51. Dóža (Ondrušek), 57. Dóža (Ondrušek), 63. Ondrušek (Mikeš)

FbŠ Bohemians: Cimbálek (Hyršl) – Zezulka, Kisigute, Šimek M., Bagin, Musil, Bezpalec, Kordoš, Šimek D., Zapletal, Kuncman, Čihák, Chlumský, Kieler, Mandík, Kindl, Höffer, Šárka
    FAT PIPE Florbal Chodov: Zich (od 14. Barák) – Jelínek, Pražan, Fiala, Vávra, Běhavý, Klápa, Flousek, Ondrušek, Sýkora, Mikeš, Schubert, Chmelíček, Vojtíšek, Jastřembský, Strachota, Kotlas, Bouša, Dóža

Rozhodca: František Pangerl, Jiří Šedivý