Bulldogs – Vítkovice 8:9 (1:2 po s.n.) | Pardubice – Otrokovice 4:5 (0:2 po s.n.) | Bohemians – Chodov 8:9 (po pr.)
Tatran – Královské Vinohrady 10:3 (kon.) | Sparta – Liberec 7:1 (kon.)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
10:3 (5:0, 1:3, 4:0)
TJ Sokol Královské Vinohrady
cz Nedeľa 11.01.2015, 18:00 • SH TJ Tatran Střešovice • Livesport Superliga (CZ)

Ze Střešovic je to pro dnešek vše. Tatran si od začátku šel za vítězstvím, a přestože se Vinohradští ve druhé třetině snažili o lepší výsledek, zápas nakonec končí jednoznačnou výhrou domácích. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. (20:02:50)

Střely na branku v celém utkání: 35:21.

Střely na branku ve třetí třetině: 15:8.

Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášeni z Tatranu Jakub Gruber a z Vinohrad Jakub Renčín.

60:00

59:40
    Gregor v nadějné pozici, ale jeho přízemní střele letěla mimo tři tyče.

59:17
    Tatran právě vstřelil branku!
    V závěru utkání se prosazuje také JAN ŘEHOŘ po pohotové střele. Asistence: Jan Kolísko.

59:01
    Svoboda v nadějné šanci, Vinohrady jsou v závěru aktivnější.

58:43
    Houra výborně vyvezl míček až na útočnou polovinu, standardní situace pro hostující celek.

58:02
    Řehoř se ocitl sám před Weissgärberem, ale jeho bekhendový pokus končí v zámezí.

57:00
    Místní hlasatel oznámil poslední tři minuty utkání. Hlasatel má vůbec dnes více práce než obvykle, a to nejen kvůli velkému počtu branek, ale hlavně kvůli tomu, že v hale nefunguje časomíra. Hlasatel tak jednou za čas ohlašuje aktuální počet odehraných minut.

56:40
    Dalibor Nigrin zachytil míček a v poklidu ho poslal po mantinelu do druhého rohu. Vinohradští tak mohou v klidu rozehrát.

55:57
    Gruber se snažil proniknout po mantinelu, ale Jakub Záň jeho kličku včas rozpoznal a odklidil míček za mantinel.

54:48
    Rossi si zpracoval skákající míček a vyslal do útoku Bínu, ten se snažil prohodit míček na Gregora a nakonec se mu to podařilo. Gregor však v šanci neuspěl.

54:01
    Fridrich napálil míček na vinohradskou branku ze vzduchu. A bez úspěchu.

53:45
    Záňova dlouhá přihrávka skončila až u brankáře Kafky.

52:30
    Renčín vyrazil sám do protiútoku, ale jeho střela nebyla přesná.

52:00
    Přímo pod tribunou se odehrál velmi tvrdý souboj, míček končí v rohu hřiště a tam se o něj dál bojuje.

51:13
    Další dobré střídání první pětice domácího celku. Brankář Weissgärber však byl pozorný.

50:01
    Zbyněk Stuchlík napoprvé míček z obranné poloviny nevyvezl, napodruhé už se mu to podařilo.

Gustav Ondrejčík

Góly a asistencie: 1. Natov (Vávra), 2. Vašíček (Slavík), 7. Vávra (Fridrich), 12. Fridrich (Deutsch), 17. Gruber (Riebauer), 30. Vávra (Natov), 42. Gruber (Riebauer), 45. Gruber (Horký), 50. Fridrich (Beneš), 60. Řehoř (Kolísko) – 22. Dolejš (Weissgärber), 29. Mareš (Beran), 39. Svoboda (Renčín)

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Kafka (Zavadil Václav) – Deutsch, Beneš, Kolísko Jan, Heřmanský, Fořt, Zavadil Jan, Holčák – Fridrich, Natov, Vávra Marek – Řehoř, Gruber, Riebauer – Slavík, Komárek, Vašíček – Horký. Trenér: Jakoubek.
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Wiessgärber (Mrkos) – Rossi, Svoboda, Nigrin, Raiter Štěpán, Houra, Zezulka, Záň – Králík, Stuchlík Zbyněk, Renčín – Dolejš, Bína, Gregor – Mareš, Raiter Matěj, Beran – Konečný. Trenér: Pazdera.

Rozhodca: Jakub Nábělek a Radek Štengl