B. Bystrica – Poprad 2:0 (kon.) | Skalica – Nitra 4:3 (kon.) | Košice – Žilina 4:2 (kon.)
Piešťany – Zvolen 3:5 (kon.) | Martin – Trenčín 2:1 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
HK Poprad
Nedeľa 28.12.2014, 16:30 • ZŠ B. Bystrica • Tipos Extraliga (SR)

59:59
    KUDRNA posiela svoj tím sekundu pred koncom do dvojgólového vedenia. Presadil sa do prázdnej brány.

51:57
    Lukáš Paukovček dostal 2 minúty.

48:10
    Veľká chyba domácich! Takáč pálil. Košarišťan vyrazil a Mlynčár dorážal, no aj ten neúspešne. Útočníci Popradu sú už z Košarišťana zúfalí.

45:36
    Bambúch si posedí 2 minúty na trestnej za seknutie.

45:05
    Chyba domácich. Za bránou sa zmocnil puku Sýkora, ktorý nahrával Matisovi. Košarišťan si s jeho strelou aj s následnou dorážkou poradil.

41:05
    Takáč dostal 2 minúty za zovretie puku.

39:52
    Ďalšie vylúčenie hostí. Paukovček dostal 2 minúty.

38:39
    White prešiel do útočného pásma a nahráva na Handzuša. Ten nahráva Cohenovi. Ten páli strielanú prihrávku na Handzuša, nie je to gól!

37:24
    Kasík si posedí na trestnej 2. minúty za podrazenie. Bystrica si zahrá prvú presilovku.

36:29
    Sýkora sa dostal po chybe do veľkej šance. Delovka však míňa bránu.

34:27
    Závar pred Kostúrom! White bekhendom takmer prekonal Kostúra. Našťastie puk mieril mimo. Kostúr už bol prekonaný.

30:58
    Cohen si posedí 2. minúty na trestnej za nedovolené bránenie.

30:02
    Paločko vyskočil z trestnej a ihneď pálil na Košarišťana. Krásny zákrok. Mohlo byť vyrovnané.

27:51
    Vzájomné vylúčenie. Paločko a Matoušek si posedia 2. minúty na trestnej za hrubosť.

23:44
    2. minúty dostal Michal Handzuš.

23:43
    Matis sa teraz dostal do obrovskej šance po chybe v obrane domácich. Gólom sa však táto akcia neskončila.

21:25
    Preisinger nahral KAFKOVI, ktorý pálil presne z medzikružia. 1:0

20:59
    Protiútok hostí! Paukovček strieľa. Žrď!!!

18:46
    Paukovček teraz nahrával spoza brány na Sýkoru. Ten mieril medzi betóny. Skvelý Košarišťan! Stále teda 0:0.

16:15
    Zigo skúšal blafák! Bol sám pred bránou, lenže puk sa mu v poslednej chvíli skĺzol z hokejky. To bola šanca! Kostúr bol bezmocný.

08:36
    Vylúčenie domácich! Nicastro si posedí 2. minúty na trestnej za podrazenie.

07:28
    Puk sa nepríjemne odrazil od mantinelu a puk skoro skončil v bráne Kostúra. S týmto nepríjemným pukom si s problémami Kostúr poradil.