Buffalo – NY Islanders 4:3 (1:0 po s.n.) | Columbus – Boston 6:2 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 3:4 (po pr.)
Ottawa – Detroit 2:3 (po pr.) | NY Rangers – NJ Devils 3:1 (kon.) | Tampa Bay – Carolina 2:1 (kon.)
Pittsburgh – Washington 0:3 (kon.) | St. Louis – Dallas 3:4 (kon.) | Nashville – Philadelphia 4:1 (kon.)
Arizona – Anaheim 2:1 (1:0 po s.n.) | Colorado – Chicago 2:5 (kon.) | Calgary – Edmonton 4:1 (kon.)
LA Kings – San Jose 3:1 (kon.) | Florida – Toronto 6:4 (kon.)
Florida Panthers
6:4 (0:0, 2:4, 4:0)
Toronto Maple Leafs
cz Nedeľa 28.12.2014, 23:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Tímto příspěvkem se s vámi loučím a budu se těšit u dalších strhujících zápasů NHL. (01:55:08)

Tři hvězdy utkání:

1. Brad Boyes (FLA) 1+0
    2. Dmitrij Kulikov (FLA) 1+1
    3. Joffrey Lupul (TOR) 0+2

Dnešní utkání sledovalo 17877 diváků!

Československá stopa

Tomáš Kopecký (FLA) – (0+1), 1 střela, 14:08 čas na ledě.
    Richard Pánik (TOR) – (1+0), 1 střela, 7:20 čas na ledě.
    Roman Polák (TOR) – (1+0), 2 střely, 22:17 čas na ledě.

Statistiky

Střely na branku: 35:17
    Zblokované střely: 10:5.
    Vyhraná vhazování: 43:21.
    Hity: 26:33

Sledovali jsme strhující utkání, které bylo plné obratů. Po dvou třetinách šli do kabin s dvoubrankovým vedením hostující hráči, kteří ve třetí části náskok ztratili a následně i prohráli. Nutno říct, že Florida, byla od úvodu zápasu lepší a vyhrála celkem zaslouženě.

60:00

59:49
    Z vlastní obrané třetiny zkusil trefit branku Bolland, který nezamířil přesně a je tu další icing.

59:10
    Reimer je opět na střídačce!

59:10
    Florida se vystavila do ofsajdu, hra se vrací do středního pásma.

59:00
    Luongo nyní podržel svůj tým a nedovolil soupeři skórovat.
    Scottie UPSHALL - 6:4

58:35
    Florida právě vstřelila branku!
    Tomáš Kopecký přihrál před branku, kde byl SCOTTIE UPSHALL, jenž trefuje odkrytou klec. Asistence: Tomáš Kopecký, Derek MacKenzie.

58:21
    Reimer míří na střídačku!

58:21
    Domácí hráči již nic nevymýšlejí a vyhodili na zakázané uvolnění.

58:02
    Torontu se nepodařila rozehrávka, která skončila na icingu.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
    Brad BOYES - 5:4

56:45
    Od modré čáry vystřelil Kulikov, jehož ránu mezi kruhy tečoval do protipohybu brankáře BRAD BOYES, jenž nedal brankáři šanci. Asistence: Dmitrij Kulikov, Jussi Jokinen.

56:26
    Zakázané uvolnění Floridy, hra se vrací před Luonga.

56:09
    Hostující tým vybojoval puk za svou brankou a následně ho poslal vysokým obloukem z obrané třetiny.

55:45
    Toronto se dostalo ke kotouči a vyhazuje.

55:28
    Z levé strany vystřelil Ekblad, jehož střelu chytá gólman, který přes clonícího hráče nemohl nic vidět.

55:19
    Za hákování jde na trestnou lavici dnes už po třetí Phaneuf, jenž nabízí Floridě další šanci k obratu.

54:55
    Van Riemsdyk hledal před brankou spoluhráče, jenž padá, ale rozhodčí je v klidu.

54:38
    Sledujeme další ofsajd hostujícího celku, hra se opět vrací do střední třetiny.

54:30
    Útok Toronta byl zastavený ve středním pásmu-

54:12
    V útočném pásmu se zapomněl hostující hráč, který vystavil spoluhráče s černou gumou do ofsajdu.

53:36
    Reimer měl velké štěstí! Hostující gólman se nedokázal natáhnou pro puk a střela z hranice brankoviště ho jen trefila.

53:15
    Tvrdou ránu vyslal Kopecký, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.

52:51
    Domácí obránce nic nevymýšlel a vyhodil kotouč do středního pásma.

52:39
    Nahození ze středního pásma raději přikryl Luongo, na něhož zle dotíral soupeř.

52:03
    Střela od modré čáry končí nad domácí klecí a Florida může jít v klidu vystřídat.

51:16
    Od levého mantinelu vyslal slabou střelu Gudbranson, jehož pokus hostující gólman pouze vyrazil.

50:36
    Utkání má další zajímavou zápletku a můžeme se těšit, co ještě dnes uvidíme.
    Willie MITCHELL - 4:4

50:19
    Huberdeau přihrál na modrou čáru, kde byl WILLIE MITCHEL, jehož pokus skončil za brankovou čárou. Reimer nestihl zareagovat, a tak byl kotouč dost možná před ním tečován. Asistence: Johnatan Huberdeau.

49:46
    Hostující hráči odevzdali kotouč soupeři, který podniká další útok.

48:56
    Toronto ve vlastní třetině nic nevymýšlí a kotouč jde okamžitě do středního pásma.

48:49
    I na druhé straně přišla rána z mezikruží, ale Reimer na dvakrát kotouč zkrotil.

48:18
    Z mezikruží vypálil Kessel, jehož pokus se mezi tři tyče nevešel.

47:58
    Bolland nabral vysoké tempo, ale do útočné třetiny mu vjel spoluhráč, a tak se píská další ofsajd. Hra se přesune zpátky do středního pásma.

47:39
    Střela od modré čáry byla zastavená před brankou Floridy.

46:47
    Hayes zpoza branky poslal puk mezi kruhy, kde byl pouze hráč v bílém dresu.

46:10
    Domácí hráči kotouč nahodili na zadní mantinel a spěchají na střídačku.

45:39
    Florida se sice dostala do útočné třetiny, ale domácí hráč zapomněl puk za sebou.

45:12

45:07
    Celá situace se opakuje.

44:51
    Florida opět vyhazuje.

44:19
    Toto není povedená přesilová hra hostů. Kotouč se opět nachází před brankou Toronta.

43:57
    Florida se opět dostala k puku a poslala ho až za Reimera.

43:32
    V obrané třetině si vzal černou gumu Kopecký, který jí vyvezl do útočného pásma.

43:12
    Za sekání usedá na trestnou lavici Ekblad.
    Dmitrij KULIKOV - 3:4

42:45
    Jokinen posunul kotouč na modrou čáru, kde byl DMITRIJ KULIKOV, jehož rána šla přesně nad rameno gólmana a skončila pod horní tyčkou branky. Asistence: Jussi Jokinen.

42:27
    Střelu od modré čáry chytá pozorný Luongo, bude se vhazovat po jeho pravé ruce.

42:08
    Tempo hry trochu polevilo, ale doufejme, že se zblázní jako ve druhé periodě.

41:32
    Bekhendem vystřelil Bjugstad, jehož pokus zaduněl jen o mantinel.

41:08
    Tampa se usadila před Luongem, ale kotouč jezdí zatím jen po mantinelu.

40:49
    Rozehrávka se Floridě nepovedla a kotouč končí na icingu.

40:31
    úvodní útok domácích skončil za brankou hostů, kteří posunuli hru zpět před Luonga.

40:02
    Úvodní vhazování třetí třetiny vyhrála Florida, která přijde s prvním útokem.

40:01

Oba celky se již vracejí na ledovou plochu, utkání bude za několik okamžiků pokračovat.

Tomáš Kopecký (FLA) – (0+0), 1 střela, 9:27 čas na ledě.
    Roman Polák (TOR) – (1+0), 2 střely, 13:59 čas na ledě.

Statistiky

Střely na branku: 29:13.
    Zblokované střely: 7:2.
    Vyhraná vhazování: 29:12.
    Hity: 22:24.

Tak to byla třetina z říše snů! Viděli jsme nádherný hokej, který nabídl spoustu branek. Více střel mají hráči Floridy, kteří odcházejí do kabin za nepříznivého stavu, i když si to vůbec nezaslouží. Toronto dnes dává svému soupeři lekci z produktivity, ale po dvou třetinách vede o dvě branky.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:57
    Domácí obraně ujel Kessel, který mířil mezi betony, ale Luongo ho vychytal!

39:30
    Domácí hráči se snaží jestě do konce třetiny o snížení.
    Nazem KADRI - 2:4

38:59
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Lupul předvedl, že je geniálním hokejistou, když naznačil, že bude objíždět branku, ale přihrál na první tyči před branku, kde byl NAZEM KADRI, jenž propálil Luonga. Asistence: Joffrey Lupul.
    James VAN RIEMSDYK - 2:3

37:30
    Toronto využívá početní výhodu! Franson našel před brankou osamoceného JAMESE VAN RIEMSDYKA, který se v takových chvílích nemýlí. Asistence: Cody Franson, Tyler Bozak.

37:00
    Jokinen vypíchl kotouč obránci, ale nedokázal ho předskočit.

36:37
    Florida posílá kotouč přes všechny čáry.

36:30
    V brankovišti Reimera je nějaký problém s ledem a rozhodčí jej upravují.

36:30
    Kotouč opustil kluziště a dostal se na střídačku, hra se vrací před Luonga.

36:30
    Hra je opět přerušená a hráči se po sobě jen dívají.

36:09
    Domácí hokejisté zastavili na modré čáře útok soupeře a vyhazují.

35:39
    Na trestnou lavici putuje Huberdeau.

35:38
    Z ostrého úhlu vystřelil Van Riemsdyk, který domácího brankáře nenachytal.

35:04
    Toronto vyrovnávací branka nakopla a hosté jsou opět před Luongem.
    Roman POLÁK - 2:2

34:16
    Lupul od mantinelu našel před brankou osamoceného ROMANA POLÁKA, který střelou z hranice brankoviště nedal Luongovi šanci. Asistence: Joffrey Lupul, Jake Gardiner.

33:38
    Střela Kessela mířila jen těsně nad horní tyčku branky.

33:09
    Kessel našel přes celou šířku Fransona, který z pravé strany netrefil branku.

32:13
    Reimer si připisuje další úžasný zákrok, když se nádherně roztáhl v brankovišti po střele z mezikruží!

31:55
    Florida protečovala puk do útočné třetiny.

Sledujeme strhující hokej, který má úžasné tempo a je strhující. Diváci ženou Floridu k další brance a přidávají na atraktivitě duelu.

31:49
    Toronto se dostalo do ofsajdu, následuje reklamní pauza.

31:25
    Hra se přelévá ze strany na stranu a diváci jsou ve varu!
    Jimmy HAYES - 2:1

30:13
    Bergenheim vjel do útočné třetiny a přihrál mezi kruhy, kde byl JIMMY HAYES, jehož rána z první šla mezi betony Reimera. Asistence: Sean Bergenheim.

30:02
    Luongo vytáhl zákrok z kategorie zázračných, když chytil střelu z blízka!

29:21
    Tak to je strhující třetina, které neschází absolutně nic.
    Jonathan HUBERDEAU - 1:1

28:24
    Přihrávku do útočné třetiny dostal JOHNATAN HUBERDEAU, jemuž kotouč zpomalil obránce. Domácí útočník se ocitl sám před Reimerem, kterého dokázal překonat. Asistence: Brain Campbell, Nick Bjugstad.

28:13
    Neskutečný Reimer, jemuž propadl kotouč, ale brankář Toronta na brankové čáře ještě zasáhl.

27:38
    Florida ve druhé třetině drtí soupeře, který ji dává lekci z produktivity.

27:23
    Ofsajd Toronta.
    Richard PÁNIK - 0:1

26:39
    Rielly vybojoval kotouč v obrané třetině a přihrál ho na rozjetého RICHARDA PÁNIKA, jenž jel se dvěma spoluhráči na jediného obránce. Slovenský útočník vzal celou situaci na sebe a střelou do horní poloviny branky překonal Luonga. Asistence: Morgan Rielly, David Clarkson.

26:23
    Hostující brankář se opět v ohni střel, ale i v tomto okamžiku obstál a schoval kotouč pod svojí výstroj.

25:55
    Reimer opět čaruje! Hostující brankář se natáhl po střele z mezikruží, a i když měl dost práce, tak obstál.

25:28
    Sledujeme ofenzivní podívanou, nyní jeli dva hráči Toronta na jediného beka, ale Kadri nedokázal přihrát.

24:52
    Od modré čáry vystřelil Campbell, jehož pokus se odrazil ke spoluhráči, jenž nedokázal zakončit.

24:40
    Florida je při chuti, ale nyní jí zastavuje ofsajd. Hra se vrací do středního pásma.

24:05
    Po pravé straně nabral velké tempo Kessel, který trefuje jen hůl obránce.

23:58
    Hostující obránci posunuli hru do středního pásma, jelikož na ně zle dotírali útočníci.

23:37
    Hostující tým byl opět pod tlakem a raději vyhodil na zakázané uvolnění.

23:15
    Až nyní se Toronto dostalo z obraného pásma, ale před Luongem nic nevymyslelo.

22:57
    Reimer je nyní zasypán střelami, ale i další pokus přesvědčivě chytá.

22:44
    Další pokus od modré vyrazil hostující gólman do ochranné sítě.

22:36
    Další pokus z mezikruží vyslal Bergenheim, který nechal vyniknout vyrážečku brankáře Toronta.

22:22
    Reimer měl nyní obrovské štěstí, ale ukázal své kvality.

22:22
    Střelu z mezikruží vyrazil Reimer před sebe, kam si dojel Hayes, který udělal brankáři kličku, ale střelou po ledě našel jen jeho beton!

22:02
    Z levé strany vystřelil Bergenheim, který trefuje tyč hostující branky!

21:50
    Toronto výrazně přidalo a drží opět útočnou třetinu.

21:22
    Z modré si sjel na hranici kruhu Phaneuf, jehož rána našla jen beton Luonga.

21:13

20:50
    Mezi kruhy si sjel Kessel, který opět trefuje před sebou stojícího hráče.

20:14
    Kesselova střela od modré čáry zamířila jen do brusle bránícího hráče, který následně vyhodil.

20:01

Oba celky jsou již na ledové ploše, utkání může pokračovat.

Tomáš Kopecký (FLA) – (0+0), 1 střela, 6:01 čas na ledě.
    Richard Pánik (TOR) – (0+0), 0 střel, 4:50 čas na ledě.
    Roman Polák (TOR) – (0+0), 1 střela, 7:53 čas na ledě.

Statistiky

Střely na branku: 13:3.
    Zblokované střely: 1:1.
    Vyhraná vhazování: 10:3.
    Hity: 11:7.

Sledovali jsme zajímavou třetinu, v níž bylo lepší domácí mužstvo, které si dokázalo vypracovat několik slibných šancí, ale žádnou nevyužilo. Naopak Toronto je trochu zakřiknuté a musí do další části hry hodně přidat.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:41
    Jokinen vybojoval puk a vyvezl ho až do útočné třetiny, kde o něj u mantinelu přichází.

19:23
    Mezi kruhy tečoval kotouč nepřesně Bozak.

19:13
    Na trestnou lavici putuje Upshall, který zahrál vysokou holí.

19:00
    Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:52
    Toronto získalo kotouč a raději posunulo hru do středního pásma, kde jsou domácí obránci, kteří rozjedou další útok.

18:39
    Rozhodčí se poradili a vylučovat se nyní nebude.

18:39
    Další pokus z hranice brankoviště chytá hostující gólman, který byl po hvizdu seknut přes lapačku a strhla se před ním mela.

18:21
    Zpoza branky na hranici brankoviště dostal kotouč Tomáš Kopecký, který hned vystřelil, ale Reimer byl připravený.

18:11
    Od mantinelu vystřelil Bjugstad, jehož pokus je sražený do ochranné sítě.

17:44
    Hostující hráči vyhráli vhazování a následně vyhodili černou gumu až za Luonga.

17:38
    Až nyní letěl první pokus na Reimera, který celou situaci s přehledem vyřešil.

17:33
    Florida hraje druhou početní výhodu a zatím nevystřelila na branku.

16:59
    Z hranice kruhů vystřelil Campbell, ale jeho rána se mezi tři tyče nevešla.

16:40
    Phaneuf se sotva vrátil z trestné lavice a už na ní putuje zase zpět, když si pomohl nedovoleným bráněním.

16:15
    V oslabení zahrozil Holland, jehož pokus šel z mezikruží nad domácí klec!

15:51
    Floridě se tato početní výhoda nedaří a musí rozjet další útok.

15:30
    Hostující útočník vyvezl kotouč před Luonga a jde střídat.

15:00
    Florida se usadila v útočné třetině a kombinuje.

14:36
    Toronto vyhrálo vhazování a o vyhození puku se postaral Rielly.

14:35
    První početní výhodu se zahraje i Florida, na trestnou lavici za hákování usedá hostující Phaneuf.

13:29
    Na druhé straně s pukem prošel do útočné třetiny Kopecký, jehož střela šla nad hostující klec.

13:09
    Kotouč do útočné třetiny zavezl Van Riemsdyk, který o kotouč za modrou čárou přišel.

13:01
    Reimer chytá další pokus finského útočníka.

12:43
    Domácí hráči jeli dva na jednoho obránce a celou situaci na sebe vzal Jokinen, jehož střela trefila Reimera do hrudi.

12:23
    Zatím sledujeme hodně zajímavé utkání, v němž jsou šancí na obou stranách.

11:53
    Domácí hráči se dostali pod tlak, a tak hru posunuli do střední třetiny.

11:13
    Hostující tým vyhrál vhazování a ze středního pásma poslal černou gumu za branku Floridy.

11:07
    Toronto zahrálo na zakázané uvolnění, hra se vrací před Reimera.

11:02
    Střelu od modré čáry vyráží domácí gólmana k mantinelu.

10:40
    O kotouč se bojuje ve středním pásmu a diváci jsou ve varu.

09:41
    Rychlý protiútok zakončoval na druhé straně Van Riemsdyk, jehož pokus Luongo vyrazil opět k němu, ale následná dorážka šla jen nad bránu!

09:17
    Domácí hráči jeli čtyři na dva, ale z této situace nic nebylo.

08:31
    Pěknou přihrávku mezi kruhy dostal Huberdeau, jehož pokus z první našel jen lapačku gólmana.

08:09
    Za brankou Toronta bojoval o kotouč Trocheck, jenž o něj přichází.

07:33
    Kopecký nepřešel přes obránce, a tak zvolil nahození puku na zadní mantinel.

07:13
    Sledujeme další ofsajd Toronta.

07:09
    Hostující hráči dostali kotouč za branku Floridy, tam o něj ale přicházejí.

06:53
    Z levé strany vystřelil opět Jokinen, jehož pokus mířil na přední tyč, kde byl Reimer.

06:41
    Finský útočník dobře napadal rozehrávku obránců Toronta, ti zahráli na zakázané uvolnění.

06:25
    Jokinen se dostal k černé gumě, kterou vyvezl jen do středního pásma.

Střely na branku: 3:1.

06:17
    Až nyní přišla první střela hostujícího celku, na níž domácí brankář dobře viděla, a tak jí bez problému chytá. Následuje reklamní přestávka, po které se bude vhazovat před Luongem.

06:11
    Toronto sice kombinuje před Luongem, ale zatím bez střelby.

05:36
    Domácí hráči opět vyhodili.

05:16
    Toronto stále čeká na první střelu, která by se vešla mezi tři tyče.

04:50
    Mezi kruhy se ocitl osamocený Clarkson, jehož pokus mezi tři tyče nezamířil.

04:15
    Florida se dostala po vhazování ke kotouči, který poslala přes všechny čáry.

04:05
    Sledujeme první ofsajd na straně Toronta.

04:00
    Toronto nedokázalo vystřelit a následné o pásmo i přišlo.

03:42
    Hostující hráči se nastěhovali do útočné třetiny a kombinují.

03:33
    Máme tu první přesilovou hru, kterou si zahraje překvapivě Toronto! Za držení jde na trestnou lavici Trocheck.

03:19
    Domácí hráči se špatně domluvili a vystavili se do ofsajdu, hra se vrací do středního pásma.

02:59
    Zpoza branky přihrával Kopecký, jehož přihrávka našla jen soupeře před brankou.

02:25
    Florida do utkání vstoupila hodně aktivně a zatím Toronto k ničemu nepustila.

02:03
    Hned po vhazovaní se dostal ke střele Olsen, který ale netrefuje branku.

02:00
    Od modré čáry vystřelil Gudbranson, jehož pokus vyrazil brankář na hůl Barkova, který trefil opět jenom Reimera.

01:34
    Domácí hráči jeli dva na jednoho obránce, ale Trocheck nedokázal přes beka přihrát.

01:00
    Hostující obránce nebezpečně zapomněl kotouč mezi kruhy, ale měl štěstí, že tam dříve dojel jeho spoluhráč.

00:30
    Z pravého kruhu pro vhazovaní vystřelil Jokinen, jehož pokus mířil jen nad branku.

00:01
    Úvodní vhazování vyhrála Florida, která přijde s prvním útokem.

00:01

Oba celky již krouží na ledové ploše, za několik málo okamžiků bude následovat hymna, po které už se začne hrát.

Jak už je v zámoří zvykem, tak i start dnešního duelu se o pár minut posune.

Domácí celek dnes oblékne tradiční červené dresy, Toronto zvolilo bílou barvu.
    Rozbruslení před dnešním duelem

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Campbell, Ekblad, Mitchell, Kulikov, Gudbranson, Olsen – Huberdeau, Bjugstad, Trocheck – Bergenheim, Barkov, Hayes – Jokinen, Bolland, Boyes – Kopecký, MacKenzie, Upshall.

Toronto Maple Leafs: Reimer (Gibson) – Phaneuf, Franson, Gardiner, Polák, Rielly, Robidas – Lupul, Bozak, Kessel – Van Riemsdyk, Kadri, Santorelli – Pánik, Holland, Clarkson – Winnik, Smith, Booth.

Nyní vám nabídnu základní sestavy obou týmů.

Přeji vám příjemný nedělní večer a zároveň vás vítám u dalšího zápasu kanadsko-americké NHL.

BB&T Center

Domácí na tom nejsou příliš dobře. Po třiceti dvou odehraných zápasech se v celkové tabulce drží na devatenácté pozici s třiceti osmi body a celkovým skórem 73:82. Co se týče posledního zápasu, tak ten Florida na domácím ledě proti Pittsburghu vyhrála 4:3 na samostatné nájezdy.

Posledních pět zápasů

03.12.2014 Florida – Pittsburgh » 4:3 (sn)
    21.12.2014 Pittsburgh – Florida » 3:1
    19.12.2014 Philadelphia – Florida » 1:2 (sn)
    17.12.2014 Florida – Washington » 2:1 (sn)

Brad Boyes (FLA) 30 zápasů (5+9)

Hosté na tom nejsou špatně, ale ani ne dobře. Po třiceti pěti odehraných zápasech se v celkové tabulce drží na jedenácté pozici s čtyřiceti třemi body a celkovým skórem 118:102. Co se týče posledního zápasu, tak ten Toronto zvládlo výborně, když venku porazilo Dallas Stars 4:0.

24.12.2014 Dallas – Toronto » 0:4
    22.12.2014 Chicago – Toronto » 4:0
    21.12.2014 Toronto – Philadelphia » 4:7
    19.12.2014 Carolina – Toronto » 4:1
    17.12.2014 Toronto – Anaheim » 6:2

Phil Kessel (TOR) 35 zápasů (17+21)
    James Van Riemsdyk (TOR) 35 zápasů (15+17)
    Tyler Bozak (TOR) 35 zápasů (13+15)
    Mike Santorelli (TOR) 35 zápasů (7+16)
    Nazem Kadri (TOR) 35 zápasů (10+12)

Hezký hokejový večer! Zámořská NHL má dnes na programu další zápasy a my se společně zaměříme na utkání Florida Panthers proti Toronto Maple Leafs. Začátek zápasu je naplánován na 23:00 a u textového onlajnu se na vás bude těšit Adam Soukup.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.

Michal Luxa

Góly a asistencie: 29. Huberdeau (Campbell, Bjugstad), 31. Hayes (Bergenheim), 43. Kulikov (Jokinen), 51. Mitchell (Huberdeau), 57. Boyes (Kulikov, Jokinen), 59. Upshall (Kopecký, MacKenzie) – 27. Pánik (Rielly, Clarkson), 35. Polák (Lupul, Gardiner), 38. Van Riemsdyk (Franson, Bozak), 39. Kadri (Lupul)

Rozhodca: O'Rourke, Hebert – Cherrey, Nowak

Diváci: 17877