Buffalo – NY Islanders 4:3 (1:0 po s.n.) | Columbus – Boston 6:2 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 3:4 (po pr.)
Ottawa – Detroit 2:3 (po pr.) | NY Rangers – NJ Devils 3:1 (kon.) | Tampa Bay – Carolina 2:1 (kon.)
Pittsburgh – Washington 0:3 (kon.) | St. Louis – Dallas 3:4 (kon.) | Nashville – Philadelphia 4:1 (kon.)
Arizona – Anaheim 2:1 (1:0 po s.n.) | Colorado – Chicago 2:5 (kon.) | Calgary – Edmonton 4:1 (kon.)
LA Kings – San Jose 3:1 (kon.) | Florida – Toronto 6:4 (kon.)
Pittsburgh Penguins
0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
Washington Capitals
cz Nedeľa 28.12.2014, 01:30 • Consol Energy Center, Pittsburgh • NHL

59:14
    Bobby Farnham (PIT) může doufat, že se na led už nepodívá a v klidu si to odsedí na trestné. Soupeře totiž trefil vysokou holí.

53:39
    Je tu další vyloučení na straně hostů! Za podražení odjíždí na lavici hanby Troy Brouwer (WSH).

52:13
    Poslední šance pro domácí, Backstrom (WSH) vyhodil kotouč mimo hřiště, a dostává tak 2 minuty.

35:42
    Zároveň ale rozhodčí v tomto souboji viděl Letangův (PIT) faul.

25:25
    Alexandr Ovečkin (WSH) obdržel dvě minuty na nedovolení bránění.

24:02
    Letang (PIT) svůj tým oslabí a bude doufat, že na celé dvě minuty. Provininil se hákováním.

15:18
    Za domácí celek je na dvě minuty vyloučen Patric Hornqvist (PIT) – sekání.

08:49
    Brouwer (WSH) obdržel dvě minuty za hru vysokou holí.

04:06
    Hosté mají ale dobrou možnost dostat se do vedení, jelikož je Sutter (PIT) vyloučen na dvě minuty za hákování.

Tomáš Hála

Góly a asistencie: 18. Fehr (Beagle, Laich), 46. Johansson (Kuzněcov, Orpik), 51. Fehr (Ward, Carlson)

Pittsburgh Penguins: Fleury (Zatkoff) – Harrington, Letang, Scuderi, Despres, Pouliot, Bortuzzo – Kunitz, Crosby, Rust – Malkin, Sutter, Hornqvist – Spaling, Goc, Megna – Farnham, Ebbett, Klinkhammer
    Washington Capitals: Holtby (Peters) – Orpik, Carlson, Alzner, Niskanen, Schmidt, Green – Ovečkin, Backstrom, Wilson – Johansson, Kuzněcov, Brouwer – Laich, Fehr, Ward – Beagle, Burakovsky, Latta

Diváci: 18 663