Buffalo – NY Islanders 4:3 (1:0 po s.n.) | Columbus – Boston 6:2 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 3:4 (po pr.)
Ottawa – Detroit 2:3 (po pr.) | NY Rangers – NJ Devils 3:1 (kon.) | Tampa Bay – Carolina 2:1 (kon.)
Pittsburgh – Washington 0:3 (kon.) | St. Louis – Dallas 3:4 (kon.) | Nashville – Philadelphia 4:1 (kon.)
Arizona – Anaheim 2:1 (1:0 po s.n.) | Colorado – Chicago 2:5 (kon.) | Calgary – Edmonton 4:1 (kon.)
LA Kings – San Jose 3:1 (kon.) | Florida – Toronto 6:4 (kon.)

Rangers právě vstřelili branku!
    Tak teď už je to regulérní branka. Prázdnou branku trefuje DEREK STEPAN, který tak v dnešním zápase vsítil všechny tři branky Rangers. Na ledě se nyní povaluje spousta čepic a plyšáků. Asistence: Carl Hagelin a Martin St. Louis.

58:32
    Tak nakonec to branka není, hlavní rozhodčí rozpažuje! Jeden z hostujících hráčů před vstřelením branky stál v ofsajdu.

58:20
    New Jersey to zkouší v šesti.

58:05
    Oddechový čas pro hosty.

55:42
    Obrovská příležitost! Jágr vybojoval puk ve středním pásmu, zavezl ho před branku, odkud následně přihrál mezi kruhy na Henriqua, který střelou z první trefil Lundqvista do betonů. Kotouč se odrazil na zcela volného Gomeze, který nedokázal překonat ležícího domácího brankáře.

51:23
    Nash (NYR) dostává dvě minuty za hákování. Šance pro hosty na vyrovnání.

39:03
    Stephen Gionta se dostal ke střele z mezikruží, ale jeho pokus se jen odrazil od horní tyčky do ochranné sítě.

38:26
    Stempniak (NYR) dostává dvě minuty za hákování. Podaří se hostům využít přesilovou hru?

34:33
    Staal po vyhraném vhazování poslal puk na Boyla, který tvrdou střelou od modré trefuje boční tyč Schneiderovy branky!

34:22
    Josefson (NJD) dostává dvě minuty za držení. Podaří se domácím využít přesilovou hru znovu?
    Steve BERNIER - 2:1

30:23
    Devils právě vstřelili branku!
    Krásná souhra hostů končí brankou. STEVE BERNIER si krásně najel k levé tyči, kam dostal krásnou a zároveň přesnou kolmici. Bernier měl jednoduchou práci, když se Lundqvist nestihl přemístit, a tak střelou do odkryté branky snižuje. Asistence: Eric Gelinas a Tuomo Ruutu.
    Derek STEPAN - 2:0

27:37
    New York hlásí využitou přesilovou hru. Boyle poslal od modré čáry krásnou kolmici na hranici pravého kruhu, kde stál St. Louist, ten vyslal krásnou střelu, kterou dokázal ještě tělem před brankou tečovat DEREK STEPAN. Asistence: Martin St. Louis a Dan Boyle.

26:51
    Nakonec tady máme i vyloučení. Tootoo (NJD) dostává dvě minuty za držení.

26:51
    Další šance a opět na straně Rangers. Tentokrát to byl Kevin Klein, který dostal přesnou přihrávku do bezprostřední blízkosti hostujícího brankáře. Klein vyslal sice pěknou střelu, ale Schneidera vytáhl perfektní zákrok.

25:25
    Šance střídá šanci, ale tentokrát na druhé straně. Dan Boyle si krásně počkal mezi kruhy než k němu doputuje kotouč. To se také učinilo a Boyle pohotově vyslal na Schneidera jedovku, kterou jen tak tak chytá.

24:23
    Scott Gomez dostal před branku krásnou kolmici od Jágra, ale střelou z první jen lízl horní tyčku branky. Velká šance hostů na vyrovnání.
    Derek STEPAN - 1:0

18:14
    A máme tady úvodní branku, kterou střílí domácí ve vlastním oslabení. DEREK STEPAN se ujal puku a od středního pásma si to pelášil zcela osamocen proti Schneiderovi. Nejprve naznačil střelu, ale poté předvedl nádherný bekhendový blafák, který mířil hostujícímu brankáři mezi betony. Bez asistence.

17:55
    Moore (NYR) dostává dvě minuty za držení.

12:59
    Zubrus (NJD) dostává dvě minuty za hákování. Uvidíme i první přesilovou hru na straně Rangers.

01:44
    Hayes (NYR) dostává dvě minuty za vražení na hrazení. Uvidíme první početní výhodu hostů.

00:42
    Hned z úvodu utkání se hostům nabídla obrovská možnost ke skórování. Zcela osamocen před brankou se ocitl Zubrus, který po krásné přihrávce mířil jen do výstroje Lundqvista.

New Jersey Devils budou vstupovat do dnešního zápasu bez hlavního trenéra Petera DeBoera, jenž byl v pátek odvolán. Tým nově přebírá dvojice – Scott Stevens a Adam Oates.

Adam Soukup

Góly a asistencie: 19. Stepan, 28. Stepan (Louis, Boyle), 60. Stepan (Hagelin, Louis) – 31. Bernier (Gelinas, Ruutu)

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – McDonagh, Girardi, Staal, Boyle, Hunwick, Klein – Nash, Brassard, Zuccarello – Kreider, Stepan, St. Louis – Hagelin, Hayes, Stempniak – Glass, Moore, Fast
    New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Harrold, Merrill, Židlický, Gelinas, Larsson – Cammalleri, Gomez, Jágr – Henrique, Zajac, Zubrus – Ruutu, Gionta, Bernier – Tootoo, Josefson, Sestito

Rozhodca: McCauley, Rooney – Morin, Racicot

Diváci: 18,006