Amsterdam – Utrecht 3:1 (kon.) | Eindhoven – Twente 2:0 (kon.) | Groningen – Arnhem 1:1 (kon.)
Feyenoord – Alkmaar 2:2 (kon.)
FC Groningen
1:1 (0:1)
SBV Vitesse Arnhem
cz Nedeľa 14.12.2014, 14:30 • Euroborg, Groningen • Holandská Eredivisie

To je ode mě pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám pohodový zbytek dne. (16:24:20)

Dnešní utkání sledovalo 19 500 diváků.

Rohový kop gólem neskončil a máme tedy konec. Utkání mezi Groningenem a Arnhemem skončilo remízou 1:1. Ve druhé půli konkrétně v 61. minutě srovnával Tjaronn Chery, poté byli domácí aktivnější, na to se ale nehraje. Hraje se na góly a těch dnes padlo stejně.

90+4

90+4
    O čemž svědčí i Daudova lehká střela. Hosté mají rohový kop.

90+4
    Nyní už jsou u míče hosté, kteří si spokojeně kombinují za účelem remizovat.

90+3
    Domácí nedokázali v obřím zmatku dopravit míč do prázdné klece! Velká škoda pro ně.

90+3
    Islamovicův centr doputoval sice až do vápna, zde ale čekal hostující obránce.

90+3
    Hosté kombinují u vápna domácího celku.

90+2
    Dauda hledal centrem Kazaishviliho. Noha domácího obránce ale byla rychlejší a míč tak odlétá pryč.

90+1
    Nastavovat se nad rámec budou ještě čtyři minutky. Podaří se někomu vstřelit branku? U míče jsou nyní hosté.

90+1
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Vejinovic, přichází Nakamba.

90
    Botteghin vyslal dlouhý centr do vápna, kde si na jeho příjem nabíhal Islamovic. Hostující gólman byl ale rychlejší.

89
    Cheryho pokus z půlky vápna letěl do boční sítě.

89
    Poslední chvíle zápasu si užíváme pohledem na atak van der Veldena a poslechem chorea domácích fandů.