Liége – Brugge 1:3 (kon.) | Anderlecht – Oostende 3:0 (kon.) | Waregem – Lokeren 1:0 (kon.)
R.S.C. Anderlecht
3:0 (2:0)
KV Oostende
cz Nedeľa 14.12.2014, 18:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a domácí RSC Anderlecht si bez větších potíží poradil s KV Oostende a zvítězil 3:0. Druhý poločas začal velmi poklidným tempem, které probudil až v 61. minutě svým gólem Praet. Ve zbytku utkání byla hra opět bez gólových šancí. Utkání se hrálo čistě a do 80. minuty nebyla udělena žádná žlutá karta. Pak proběhlo pár potyček a už se žlutilo. Závěr utkání si domácí ohlídali s přehledem a zaslouženě tak zvítězili. Dnes je to ode mě všechno, loučím se s vámi a přeji vám krásný večer. (19:56:16)

90+2

90
    Coulibaly fauloval Deschachta, ten mu to pak oplácel a dále se strkali. Oba aktéři jsou nakonec potrestáni žlutými kartami.

87
    Blaževič byl faulovaný N'Sakalou, standartní kop ale hosté nezužitkovali.

86
    Druhá změna v sestavě Anderlechtu, odešel Denis Praet a na závěr utkání se do hry zapojil Cyriac.

82
    Vzápětí střídají také hosté, na místo Fernanda nastupuje Blaževič.

82
    Domácí střídají, ze hřiště odchází Acheampong, kterého střídá Conté.

81
    Po šanci domácích se před Ovonem strhla velká strkanice, z níž rozhodčí vyvozuje hned několik trestů, žlutou kartu si vysloužil Ruytinx, Ovono a Mitrovič.

77
    Tempo hry se opět hodně zpomalilo a RSC si jde jistě pro tři body.

74
    Najar našel rozběhnutého Vanden Borra, ten místo zakončení upadl a faul mu odpískán nebyl.

71
    Wilmetova střela byla sice přesná, ale příliš pomalá.

70
    Druhé střídání hostujícího týmu, odešel Jonckheere, přišel Ruytinx.

67
    Coulibaly předvádí parádní kličky, ale to mu k dostání balónu do vápna nepomáhá.

64
    Další šanci Anderlechtu zastavil údajný ofsajd.
    Denis PRAET - 3:0

61
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Najar dostal balón na pravou stranu, odkud přízemním centrem hledal spoluhráče před bránou, Dendocker ani Mitrovič zakončit nezvládli, a tak se ke střele dostal DENIS PRAET, který střílel úspěšně. 3:0.

60
    Je za námi hodina hry a stav je stále 2:0 pro domácí. Druhý poločas se hraje zatím pomalu a bez gólových šancí. Také se hraje bez faulů, které by musely být trestány.

58
    Krásnou a hlavně rychlou kombinaci teď předváděli na půlce soupeře hosté. Coulibaly ale neměl dost času na zakončení a tak o balón přišel.