Guimarães – Rio Ave 0:0 (kon.) | Lisabon – Moreirense 1:1 (kon.) | Marítimo – Praia 0:0 (kon.)
Porto – Benfica 0:2 (kon.)
CS Marítimo
0:0 (0:0)
GD Estoril Praia
cz Nedeľa 14.12.2014, 21:00 • Estádio dos Barreiros (kapacita 8992) • Primeira Liga

To je z mé strany vše a přeji Vám hezký zbytek večera. (22:58:02)

Zásahy brankářů 0 – 3.

Utkání dvou sousedů v tabulce je za námi. Ani jeden z týmů se dnes nedokázal gólově prosadit a tak utkání skončilo bez branek 0:0. Domácí měli možnost hrát od 32 minuty přesilovou hru o jednoho muže, když byl vyloučen hostující Anderson, ale ani to jim nepomohlo ke vstřelení branky. Hosté se dnes těžko mohli prosadit, když za celých 90 minut nevystřelili na branku.