Dánsko – Nórsko 2:6 (kon.) | Česko – Fínsko 3:6 (kon.) | Estónsko – Lotyšsko 1:6 (kon.)
Švédsko – Švajčiarsko 10:1 (kon.)
Dánsko
2:6 (2:3, 0:0, 0:3)
Nórsko
cz Sobota 13.12.2014, 10:00 • Lisebergshallen Arena, Švédsko • Majstrovstvá sveta mužov

52:31
    Norové si po dlouhé době zahrají přesilovku, na 2 minuty je potrestán Steffen Jensem (DEN).

46:54
    Glen Evensen (NOR) je vyloučen na dvě minuty za faul na pronikajícího protihráče, kterého téměř srazil rukama k zemi. Dánové mají k dispozici další přesilovou hru.

40:56
    Norové jdou do 3 hráčů, naopak Dánové budou hrát ve 4. Na straně Dánska si dvě minuty odsedí Brian Nielsen, na straně Norska je potrestaným Erik Nielsen De Santana.

39:48
    Lars Erik Torp (NOR) je 13 sekudn před koncem druhé třetiny vyloučen na 2 minuty a bude tak svému týmu chybět na začátku třetí třetiny.

32:24
    Steffen Jensen (DEN) je vyloučen na 2 minuty a oslabuje tak svůj tým, což je velká příležitost hostů dostat se zpět do dvoubrankového vedení.

Josef Cestr

Góly a asistencie: 14. N. Jensen (J. T. Wede), 17. N. Jensen (J. T. Wede) – 2. Torp (Straete), 7. Nilsson (Straete), 15. Olesen (Jansson), 54. Olesen (Jansson), 55. Fauskanger (G. Evensen), 59. Fauskanger (Kronberg)

Dánsko: M. T. Wede (Kjaer) – Erichsen, J. T. Wede, Krogsgaard, J. F. Andersen, Skytte, Bendtsen – Hedorf, J. M. Andersen, N. Jensen – S. Jensen, Nielsen, Glad – Cabe, Kristensen, Larsen – Nisbeth, B. Jensen
    Nórsko: Jelsnes (Ronnmark) – Kvisik, E. Evensen, Vidar, Gustavsen, Martinsen, De Santana, Rognlien, Gidske – Fauskanger, Kronberg, G. Evensen – Torp, Straete, Nilsson – Jansson, Bjerknes, Olesen – Eriksen

Rozhodca: Dennis Lim, Ismail Sharil (oba SIN)