Královo Pole – Plzeň 26:25 (kon.) | Lovosice – Jičín 26:24 (kon.) | Litovel – Zubří 31:23 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
26:24 (14:12)
O2xyworld HBC Jičín
cz Sobota 13.12.2014, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů (CZ)

60
    Půl minuty před koncem zápasu přichází oddechový čas pro HK .A.S.A. Město Lovosice. (26:24)

60
    Adamík si připisuje veledůležitý zákrok, když dokázal vychytat podstřel Bareše. (26:24)

58
    Hosté zkoušejí hru bez brankáře. (25:23)

58
    Oddechový čas pro HBC Ronal Jičín. (25:23)

58
    Jiří Motl zamířil svůj střelecký pokus ze sedmimetrového hodu do pravého horního rohu, na kterou nemohl Kurial dosáhnout. (25:23)

58
    Lovosice mají k dispozici sedmimetrový hod po faulu na Chroustovského. (24:23)

57
    Adamík se štěstím lapil střelu soupeře. Míč se ještě odrazil od tyče, ale hned poté putoval do rukou domácího brankáře. (24:23)

55
    Lukáš Rychna se ujal sedmimetrového hodu a nedal Adamíkovi v bráně Lovosic šanci. (22:22)

55
    Jičín má k dispozici sedmimetrový hod po faulu Hese v brankovišti. (22:21)

55
    Hra je na delší dobu přerušena. Zeman musí být odnášen čtyřmi členy realizačního týmu na střídačku. Zeman zřejmě do konce utkání nenastoupí. (22:21)

54
    jenže domácí si komplikují situaci. Na 2 minuty byl vyloučen Jakub Kolomazník (LOV). (22:21)

51
    Oddechový čas pro HBC Ronal Jičín. (19:21)

51
    Lovosicím se nedaří. Miloslav Sýkora neproměnil sedmimetrový hod a Lovosice se tak v druhém poločase drží stále na pouhých 5 vstřelených brankách. (19:21)

51
    Tomáš Kolc (JIC) je vyloučen na 2 minuty za přistrčení Motla v brankovišti, který už byl tou dobrou ve střelecké pozici. Navíc mají Lovosice k dispozici sedmimetrový hod. (19:21)

50
    Chroustovského střela se otřela o obě tyče, aby nakonec míč zapadl do brány. (19:20)

45
    Oba celky se teď provinily technickými fauly. Oba trenéři při odpískání každého faulu vkročili do hřiště. Delegát svazu trenéry zatím pouze uklidňoval. (18:18)

44
    Pavel Chroustovský (LOV) je vyloučen na dvě minuty za sestřelení protihráče. Je nutné dodat, že rozhodčí měli celou minutu ruku vzhůru, signalizujíc pasivní hru. (18:18)

40
    Na tuto situaci reaguje Vladimír Šuma oddechovým časem pro Lovosice. (17:17)

40
    Rychna proměnil rychlý protiútok v branku. Jičín tedy srovnává stav utkání během prvních devíti minut druhého poločasu. (17:17)

38
    Se sedmičkou si dokázal Adamík poradit, ale s následnou dorážkou již nikoli. (17:15)

37
    Jičín má výhodu sedmimetrového hodu. (17:14)

37
    Fanoušci Lovosic už se radovali, že Miko vstřelil branku, jenže domácí hráč pouze rozvlnil boční síť. (17:14)

35
    Tomáš Zeman (JIC) je vyloučen za faul na Jonáše, na dvě minuty. (16:13)

32
    Vít Šebek (JIC) je vyloučen na dvě minuty, neboť tolik tahal Chroustovského za dres, až mu ho přetáhl přes hlavu. (14:12)

30
    Jičínští nastřelují z dobré pozice pouze tyč Koňaříkovy brány. (14:12)

26
    Oddechový čas pro HBC Ronal Jičín. (12:10)

24
    Lovosice mají k dispozici sedmimetrový hod. (10:10)

22
    Velmi kuriozní situace. Jeden z hráčů Jičína zakopl o Jana Landu (LOV), rozhodčí domácího hráče vylučují na dvě minuty. (9:10)

20
    Oddechový čas pro HK .A.S.A. Město Lovosice. (9:10)

10
    Pavel Chroustovský (LOV) byl v souboji až příliš agresivní, obdržel žlutou kartu. (4:5)

9
    K zahrání sedmimetrového hodu se postavil Jan Landa, který nedal Kurialovi sebemenší šanci. (4:5)

8
    Vít Šebek (JIC) znemožnil v brankovišti zakončit Hesovi. Za tento přestupek dostal od rozhodčích žlutou kartu. Navíc mají Lovosice k dispozici sedmimetrový hod. (3:5)

7
    Střelec předchozí branky, Jan Landa (LOV) obdržel žlutou kartu. (3:5)

6
    Tentokrát už rozhodčí pro žlutou kartu sáhli, obdržel ji Lukáš Rychna (JIC). (2:5)

1
    Motl hned na úvod zápasu se sedmimetrovým hodem neuspěl, Kurial chytil hlavou jeho střelecký pokus. (0:0)