Královo Pole – Plzeň 26:25 (kon.) | Lovosice – Jičín 26:24 (kon.) | Litovel – Zubří 31:23 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
26:24 (14:12)
O2xyworld HBC Jičín
cz Sobota 13.12.2014, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů (CZ)

54
    jenže domácí si komplikují situaci. Na 2 minuty byl vyloučen Jakub Kolomazník (LOV). (22:21)

51
    Tomáš Kolc (JIC) je vyloučen na 2 minuty za přistrčení Motla v brankovišti, který už byl tou dobrou ve střelecké pozici. Navíc mají Lovosice k dispozici sedmimetrový hod. (19:21)

44
    Pavel Chroustovský (LOV) je vyloučen na dvě minuty za sestřelení protihráče. Je nutné dodat, že rozhodčí měli celou minutu ruku vzhůru, signalizujíc pasivní hru. (18:18)

35
    Tomáš Zeman (JIC) je vyloučen za faul na Jonáše, na dvě minuty. (16:13)

32
    Vít Šebek (JIC) je vyloučen na dvě minuty, neboť tolik tahal Chroustovského za dres, až mu ho přetáhl přes hlavu. (14:12)

22
    Velmi kuriozní situace. Jeden z hráčů Jičína zakopl o Jana Landu (LOV), rozhodčí domácího hráče vylučují na dvě minuty. (9:10)