Královo Pole – Plzeň 26:25 (kon.) | Lovosice – Jičín 26:24 (kon.) | Litovel – Zubří 31:23 (kon.)
SKKP Handball Brno
26:25 (13:14)
Talent tým Plzeňského kraje
cz Sobota 13.12.2014, 17:00 • SH Vodova, Brno • Chance Extraliga mužů (CZ)

Z Brna je to pro dnešek vše, přeji vám pěkný zbytek dne. (18:45:56)

Domácí nakonec dovedli zápas do vítězného konce, když si dokázali dvakrát vytvořit jednobrankový náskok, který se jim jednou podařilo udržet a vyhrát tak poměrem 26:25 a odčinit tak prohru na palubovce Plzně.

Ohlasy trenérů:
    Martin Šetlík ( trenér Plzně):My jsme prohospodařili náš náskok na konci prvního poločasu kdy jsme nechali Brno dotáhnout se na naše skóre a ve druhé polovině se jim povedl vytvořit náskok a díky němu zvítězili.

Andrej Titkov (trenér Brna): Zápas se mi hodnotí dobře, měl pro nás výbornou koncovku. Plzeň bylo vyrovnané družstvo, mělo výborné útoky. Dostali jsme do hry i Hajčmana, který spolu s Mičolou vlastně toto utkání rozhodli.

60
    Konec zápasu. (26:25)

60
    Devět sekund před koncem si domácí trenér bere oddechový čas. (26:25)

60
    Zbývá necelá minuta do konce zápasu, Plzeň kombinuje před domácí brankou, ale Brňané tvrdě brání. (26:25)

59
    Oddechový čas pro hosty. (26:25)

59
    Hajčman dostal přihrávku na brankoviště, odkud mohl zcela osamocen dát gól, ale míč poslal do ochranné sítě. (26:25)

59
    Necelé dvě minuty před koncem dostává dvouminutový trest za špatné střídání hostující lavička, trest odsedí Linhart. (26:25)

58
    Hanták využil své výšky a z výskoku poslal míč přes všechny hráče až do sítě. (26:25)

57
    Vzápětí z pravého křídla srovnává Linhart. (25:25)

57
    Martin Hajčman po rozehrávce zamířil svojí střelou pod břevno a posílá Brno podruhé do vedení. (25:24)

56
    Bavlnka vytáhl další skvělý zákrok a domácí se mohou po chvíli bránění pustit do útoku. (24:24)

56
    Bavlnka vyběhl proti střílejícímu Šindelářovi, jehož střelu vykopl nohou. Balón se sice odrazil zpět, ale domácí klec minul. (24:24)

54
    Milan Škvařil ze středu brankoviště prostřeluje vše a míč se zastavuje až v síti. (24:24)

53
    Boris Aspridis se ani nyní nemýlil a sedmimetrovým hodem poprvé v dnešním zápase posílá Kénik do vedení. (24:23)

53
    Jakub Šindelář oslabí na dvě minuty hostující Plzeň. (23:23)

53
    Bavlnka vyráží Škvařilovu ostrou ránu. (23:23)

52
    Oddechový čas pro hosty. (23:23)

52
    Jan Hubáček má na svědomí první dnešní vyrovnání skóre, Brno konečně dotáhlo hostující Plzeň. Na odražený míč od pravé tyče nedosáhl plzeňský gólman Motlík. (23:23)