Poprad – Martin 3:0 (kon.) | Nitra – Zvolen 2:4 (kon.) | Žilina – Trenčín 0:1 (kon.)
B. Bystrica – Košice 2:3 (kon.) | Skalica – Piešťany 3:4 (0:1 po s.n.)
HK Poprad
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
HK VITAR Martin
Utorok 09.12.2014, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR)

59:04
    Martinskí hokejisti budú hrať ešte posledných 47 sekúnd v oslabení o dvoch hráčov. Dve minúty za podrazenie dostáva Oliver Jokeľ.

57:13
    Presilovku si ešte zahrajú Popradčania. Dominik Fujerík dostáva dve minúty za seknutie.

47:58
    Poprad si zahrá presilovku. Tomáš Brcko dostáva dve minúty za hákovanie.

39:00
    Poprad získava presilovú hru, ktorej presne prvú polovicu dohrá v druhej časti hry a ďalej bude pokračovať v tretej dvadaťminútovke. Na dve minúty za podrazenie odchádza Matej Dírer.

36:23
    Obojstranné vylúčenie. Na trestnú lavicu si sadajú Daniel Brejčák s Lukášom Klímom. Obaja si totižto po prikrytí puku brankárom Popradu mierne brúsili navzájom zuby a ruky, no stálo ich to oboch dvoj-minútové vylúčenie.

25:55
    Presilová hra pre Martin. Daniel Brejčák dostáva dve minúty za hákovanie.

23:15
    Vylučuje sa opäť. Hráčska lavica Martina dostáva dve minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Tresti si odchádza odsedieť Matej Dírer.

21:16
    Hrať sa bude v počte štyroch proti štyrom. Marek Kolba dostáva dve minúty za držanie hokejky a Arne Kroták dve minúty za seknutie.

20:54
    Popradčania sa ledva zbavili oslabenia a už majú na rováši ďalšie. Samuel Takáč odchádza na dve minúty za hákovanie.

18:33
    Napokon však popradský útočník Samuel Takáč dostáva trest za toto konanie. Odchádza si odsedieť dve minúty za seknutie.

10:11
    Vylučuje sa teraz aj na popradskej strane. Ľubomír Malina dostáva dve minúty za podrazenie. Martin má ľahšiu šancu na vyrovnanie.

07:21
    Poprad si ako prvý v tomto zápase vyskúša presilovú hru. Na trestnú lavicu odchádza Tomáš Klíma, ktorý dostáva dve minúty za hrubosť.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 4. T. Sýkora (Paukovček, Suchý), 16. Paločko (Takáč, Kroták), 46. Paukovček (Kurali)

HK Poprad: Kostúr (Sedlačko) – Suchý, Kurali – Fabian ("A"), D. Brejčák – Kasík, Malina – Makovský, Pitka – Matis, Paukovček, T. Sýkora – Paločko, Takáč, Kroták ("C") – Macík, Mlynčár, Hvila – Gápa, M. Nagy, Štrauch
    HK VITAR Martin: Dzubina (Pieš) – Ďatelinka ("C"), Matejka – Lojek, Brcko – Kolba ("A"), Dvořák – Rusina, Tupý – Markovič ("A"), Svoboda, Pokrivčák – Illo, Fujerík, Jokeľ – Themár, T. Klíma, L. Klíma – Šugár, Dírer, Jurášek

Rozhodca: Lokšík – Bogdaň, Smrek