Benátky n/J – Chomutov 3:2 (po pr.) | Jihlava – Třebíč 0:2 (kon.) | Ústí n/L – Most 0:1 (kon.)
Havířov – Kadaň 1:2 (kon.) | Prostějov – Šumperk 3:2 (2:1 po s.n.) | Litoměřice – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.)
Motor ČB – Kladno 1:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HC Most
cz Streda 03.12.2014, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

58:41
    Domácí hrají bez brankáře!

53:47
    Vladimír Brož projel s pukem okolo brány Volkeho a vydal seč sám do útoku, prokličkoval přes obranu Mostu a dokázal tuto akci zakončit střelou na Horáka. Ten má puk ve výstroji.

47:25
    Merta vybojoval puk na modré a projížděl až k Horákovi, kterého ohrozil nebezpečnou střelou. Horák však puk ani tentokrát nepropustil za svá záda.

45:34
    Za podražení se na trestnou lavici na dvě minuty posadí Tomáš Vávra (UNL).

40:21
    Přesilovou hru si zahrají domácí. Vyloučen na dvě minuty za sekání Kousalík (MST).

40:19
    Roubík projel do úniku sám s pukem, ale Horák jeho úmysly prokoukl a puk nepropustil přes betony.

39:19
    Most právě vstřelil branku!
    Domácí využívají přesilové hry a otevírají skóre. Martin Volke vyjel za vlastní bránu za pukem, než se stihl vrátit zpět na svoji pozici zpoza brány přihrál Patrik Petruška na připraveného ONDŘEJE HAVLÍČKA před bránou, který už puk jen posunul do prázdné svatyně domácích. Asistence: Patrik Petruška

38:54
    Za to rozhodčí viděl faul na straně domácích. Ondřeje Holomka (UNL) posílá na dvě minuty na trestnou lavici za faul loktem.

38:38
    Vyjetého Volkeho hostující hráč podrazil, ovšem trest mu udělen nebyl.

37:57
    Bylo nařízeno trestné střílení po faulu Jakuba Havelky. Ladislav Gengel neproměňuje.

34:30
    Těsně před bránou se u volného puku objevil Jan Kloz, kterého rázná střela skončila v ochranné síti nad Horákem.

33:54
    Šance na obou stranách jsou doprovázeny dalším nedovoleným zákrokem. Vyloučen je nyní Daniel Hora (MST) na dvě minuty za držení protihráče.

29:18
    Jaroslav Roubík (UNL) vyloučen na dvě minuty za podražení. Bude se tak hrát necelou minutu 4 na 4.

28:06
    Vyloučen hostující Marek Baránek (MST) na dvě minuty za hrubost.

21:04
    Na druhé straně měl obrovskou příležitost Marek Kasal střelou z levého kruhu, jeho rychlou střelu Volke chytá do lapačky.

19:42
    Volke si vyjel mimo bránu aby rozehrál. Roli nyní hráli milimetry, a štěstí stálo na straně Slovanu, když se puk před odkrytou bránou domácích zastavil těsně před brankovou čarou.

19:05
    Bratři Bránkové se srazili u mantinelu, zajímavé je, že mladší bratr Marek (MST) srazil k zemi staršího bratra Martina (UNL).

16:44
    První přesilová hra Mostu. Vladimír Brož (UNL) vyloučen na dvě minuty za hákování.

11:09
    Merta se dostal k puku před Horákem, který jeho střelu zneškodnil. Petr Kousalík (MST) byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

06:50
    Domácí signalizované výhody nevyužili a na trestnou lavici usedá Petr Přeučil (MST) na dvě minuty za hákování.

03:50
    Tauš z velkého úhlu trefil tyčku brány Volkeho po které se puk na štěstí pro domácí svezl mimo.