Ufa – Vladivostok 2:1 (kon.) | Čeljabinsk – Kazaň 2:3 (1:2 po s.n.) | Togliatti – Jekaterinburg 4:2 (kon.)
CSKA Moskva – Čerepovec 9:1 (kon.) | Soči – HC Slovan 4:1 (kon.) | Jaroslavľ – Dinamo Minsk 4:5 (kon.)
D. Moskva – Záhreb 2:3 (0:1 po s.n.) | Helsinki – Novokuzneck 6:1 (kon.)
CSKA Moskva
9:1 (4:1, 1:0, 4:0)
Severstaľ Čerepovec
Streda 03.12.2014, 17:00 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

Vážení športoví priatelia, skončilo sa nám stretnutie medzi CSKA Moskva a Severstalom Čerepovec. Celý zápas bol v rukách domácich, ktorý dali súperovi poriadnu nakladačku, nad ktorou sa budú ešte hokejisti Severstalu dlho zamýšľať, najmenej do najbližšieho zápasu.

Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera.
    Od klávesnice sa s vami lúči Lukáš R. Ovšonka. (19:22:35)

60:00

59:24
    Od modrej pálil v záverečných sekundách stretnutia Bondarev, no pozorný Magarilov bezpečne zachytil puk vo svojej lapačke.

56:24
    Šinin strieľal od modrej čiary, puk bol tečovaný a spomalený. Nakoniec skončil na Lalandeho maske, brankára CSKA to zaskočilo, no ostal napokon na poriadku a dokázal puk skrotiť a prikryť.

55:30
    Obojstranné vylúčenie. Grigorij Panin (CSKA), 2 minúty za držanie. Dmitrij Kagarlickij (Čerepovec), 2 minúty za vyhodenie puku.

55:10
    Severstal hrá v plnom počte.

54:27
    Hostia sú absolútne bezradní, nemôžu vyhodiť puk z obranného pásma, domáci dnes naozaj šliapu ako švajčiarske hodinky.

53:10
    Desiatka na ukazovateli môže prísť práve teraz. Na dve minúty za nedovolené bránenie odchádza Andrej Šefer.

52:14
    CSKA Moska dala gól!
    Tak a hetrik zaznamenáva STEPHANE DA COSTA, ktorý zároveň pridáva aj drviaty klinec do rakvy!
    Asistenciu si pripisuje Jan Muršak.

50:45
    Presilová hra pre CSKA. Dve minúty za nedovolené bránenie dostáva Vadim Berdnikov.

50:09
    Tak a je tu ôsmy presný zásah. Dnes to ešte môže byť aj desina. Počas začiatku 51. minúty sa úspešne presádza BOGDAN KISELEVIČ!
    Asistenciu si pripísal Andrej Kuzmenko.

48:22
    Truniov sa dostal do zakončenia z tesnej blízkosti, blafákom sa mu však nepodarilo presadiť sa proti pozornému gólmanovi Lalandemu, ktorý zatiaľ inkasoval jeden gól.

47:49
    Ľubimov strieľal z modrej čiary, no gólman Magarilov bezpečne dokázal strelu zachytiť vo svojej lapačke.

46:29
    Severstal sa už absolútne vzdáva, ani jedna akcia v tejto tretine už hosťom nevychádza.

45:58
    CSKA Moskva dala gól!
    Tak a dnes to ešte vyzerá na poriadny debakel, teda lepšie povedané, už to aj debakel je. Siedmy gól do Magarilovej siete pridáva JAN MURŠAK!
    Asistencie: Alexej Bondarev, Simon Hjalmarsson.

45:10
    Naumenkov vystrelil z pravého kruhu, no následne už Magarilov bezpečne dokázal zachytiť puk do svojej výstroje.

44:17
    Kagarlický sa dostal do zakončenia z medzikružia, následne však už nedokázal posunúť puk na svojich spoluhráčov.

43:40
    Domáci získavajú obohacujú svoje vedenie. Hjalmarsson prihral Muršakovi, ten následne posunul na STEPHANA DA COSTU, ktorý s prehľadom skóroval!
    Asistencie: Jan Muršak, Simon Hjalmarsson.

42:11
    Teraz sa hrá rýchly hokej zo strany na stranu. Z ostrého uhlu to skúšal Ľubimov, no trafil len pripraveného gólmana Magarilova.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 5. S. Da Costa (Hjalmarsson), 12. Mamin, 13. Žafiarov (Grigorenko), 19. Hjalmarsson (Muršak, S. Da Costa), 36. Hjalmarsson (S. Da Costa), 44. Costa (Muršak, Hjalmarsson), 46. Muršak (Bondarev, Hjalmarsson), 51. Kiselevič (Kuzmenko), 53. S. Da Costa (Muršak) – 6. Mons (Kagarlický, Šinin)

CSKA Moskva: Lalande (Galimov) – Denisov, Zajcev, Žafiarov, Grigorenko, Prochorkin – Billins, Kiselevič, S. Da Costa, Mursak, Hjalmarsson – Bondarev, Panin, Mamin, Stas, Žarkov – Naumenkov, Kuzmenko, Kvartalnov, Volkov, Ľubimov
    Severstaľ Čerepovec: Štěpánek (19. Magarilov) – Šefer, Arzamascev, Trubačov, Stoľarov, Buchnevič – Stasenko, Šinin, Kagarlický, Černov, Mons – Urbom, Pyett, Truniov, Berdnikov, Ulsstrom – Antropov, Dedunov, Kovyršin, Kazakovcev

Rozhodca: Bondar, Kiseľov – Ivanov, Nesterov