NY Islanders – Ottawa 3:2 (po pr.) | Pittsburgh – NJ Devils 1:0 (kon.) | Washington – Vancouver 3:4 (kon.)
Carolina – Nashville 2:1 (kon.) | Buffalo – Tampa Bay 2:1 (2:0 po s.n.) | Toronto – Dallas 5:3 (kon.)
Detroit – Florida 3:4 (kon.) | Calgary – Arizona 5:2 (kon.) | San Jose – Philadelphia 2:1 (kon.)
LA Kings – Boston 2:0 (kon.)
New York Islanders
3:2 (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)
Ottawa Senators
cz Streda 03.12.2014, 01:00 • Nassau Coliseum, New York • NHL

Ode mě je to vše a budu se na vás těšit u dalšího vzájemného zápasu těchto týmů, který budete moci sledovat na našem on-line přenosu již v noci ze čtvrtku na pátek. Přeji vám příjemné vstávání a těm, kteří zde vydrželi až doteď dobrou noc. (03:47:42)

3. Clarke MacArthur (OTT) 1+0

Je tedy rozhodnuto. Ostrované si připisují po vítězství 3:2 po prodloužení dva body, Ottawa jeden. Pro Senátory to znamená pátou prohru z posledních šesti utkání. Naopak Islanders vítězí po třetí v řadě a drží se na špičce tabulky Východní konference.

Thomas HICKEY - 3:2

63:06
    Islanders právě vstřelili branku!
    THOMAS HICKEY to nyní udělal náramně a je rozhodnuto! Domácí obránce si to od modré namířil za bránu a po vyjetí poslal puk do brankoviště, kde si ho nešťastně bruslí srazil do vlastní brány Cody Ceci. Asistence: Matt Donovan, Michail Grabovskij

62:30
    Karlssonovi sice ujel puk, ale nakonec z toho byla střela MacArthura, která však šla z velkého úhlu a nemohla ohrozit Haláka.

61:43
    Cecimu se nepodařilo vybojovat puk a ten následně přebírají pochopitelně domácí.

60:56
    V prodloužení málo vídané přečíslení tří na dva řešili domácí střelou jen do ramene Craiga Andersona.

60:24
    Karlsson se vlastní chybou dostal pod tlak, ale hostující kapitán nakonec situaci zvládl a rozehrál na své spoluhráče.

60:01

Ani šedesát minut tohoto skvělého utkání nestačilo a rozhodovat se tak bude v prodloužení či samostatných nájezdech. Ve 42.minutě se Stromeovi podařilo dostat Islanders do vedení, jenže poté převzali iniciativu hosté a po zásluze MacArthurem v 52.minutě vyrovnali.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:42
    Karlsson ještě poslední ranou vystrašil Haláka, ale vypadá to na prodloužení.

59:29
    Halákovi vypadlo Zibanejadovo nahození a slovenský brankář může být rád, že si to puk namířil do rohu kluziště.

59:17
    Buly sice vyhráli hosté, ale následně je zastavil ofsajd.

59:09
    Je tady poslední minuta třetí třetiny a vhazuje se u Craiga Andersona.

Lukáš Podleśny

Góly a asistencie: 39. Nelson (Okposo), 42. Strome (Hickey, Strait), 64. Hickey (Donovan, Grabovskij) – 11. Hoffman (Zibanejad, Chiasson), 52. MacArthur (Stone, Turris)

New York Islanders: Halák (Johnson) – Donovan, Leddy, Hamonic, de Haan, Strait, Hickey – Okposo (A), Tavares (C), Kuljomin – Bailey, Nielsen (A), Grabovskij – Strome, Nelson, Lee – Clutterbuck, Cizikas, Martin
    Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Karlsson (C), Phillips (A), Ceci, Cowen, Gryba, Borowiecki – Stone, Turris, MacArthur – Chiasson, Zibanejad, Hoffman – Neil (A), Legwand, Condra – Lazar, Smith, Michálek

Rozhodca: Darcy Burchell, Tim Peel – Darren Gibbs, Brad Kovachik

Diváci: 13888