Benátky n/J – Chomutov 3:2 (po pr.) | Jihlava – Třebíč 0:2 (kon.) | Ústí n/L – Most 0:1 (kon.)
Havířov – Kadaň 1:2 (kon.) | Prostějov – Šumperk 3:2 (2:1 po s.n.) | Litoměřice – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.)
Motor ČB – Kladno 1:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HC Most
cz Streda 03.12.2014, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

45:34
    Za podražení se na trestnou lavici na dvě minuty posadí Tomáš Vávra (UNL).

40:21
    Přesilovou hru si zahrají domácí. Vyloučen na dvě minuty za sekání Kousalík (MST).

38:54
    Za to rozhodčí viděl faul na straně domácích. Ondřeje Holomka (UNL) posílá na dvě minuty na trestnou lavici za faul loktem.

33:54
    Šance na obou stranách jsou doprovázeny dalším nedovoleným zákrokem. Vyloučen je nyní Daniel Hora (MST) na dvě minuty za držení protihráče.

29:18
    Jaroslav Roubík (UNL) vyloučen na dvě minuty za podražení. Bude se tak hrát necelou minutu 4 na 4.

28:06
    Vyloučen hostující Marek Baránek (MST) na dvě minuty za hrubost.

16:44
    První přesilová hra Mostu. Vladimír Brož (UNL) vyloučen na dvě minuty za hákování.

11:09
    Merta se dostal k puku před Horákem, který jeho střelu zneškodnil. Petr Kousalík (MST) byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

06:50
    Domácí signalizované výhody nevyužili a na trestnou lavici usedá Petr Přeučil (MST) na dvě minuty za hákování.