Neftechimik Nižnekamsk
Sobota 15.11.2014, 13:00KHL

S týmto konštatovaním sa s Vami lúčim a prajem Vám príjemný zvyšok víkendu. (15:21:17)

Tak, skončilo sa nám stretnutie medzi Traktorom Čeljabinsk a Neftechimikom.
    V ňom hostia po 1. tretine vyhrávali 0:2, no potom prišli veľké chvíle domácich a tí sériou piatich gólov otočili vývoj stretnutia vo svoj prospech.
    V záverečnej tretine pridali ešte jeden gól a tak zvíťazili 2:6.

60:00

59:52
    Tak predsa spomínané vylúčenie. Na trestnú lavicu ešte odchádza Kosmačjov.

59:20
    Puk je v rohu obrannej tretiny hostí, tam oň obe mužstvá bojujú. a zdá sa, že sa bude opäť vylučovať, domáci ale puk svojmu súperovi nechcú požičať.

58:58
    Na trestnú lavicu putujú Stanislv Slševskij a domáci Gubarev, obaja za hrubosť. Hrať sa nám bude 4 na 4.
    KONDRATEV - 6:2

58:09
    Traktor Čeljabinsk dal gól!
    A je definitívne rozhodnuté! MAXIM KONDRATEV si nakorčuľoval pred bránu, dostal presnú prihrávku a strelou z prvej nedal Sudnicinovi šancu! Asistencie: Stanislav Čistov, Deron Quint

57:40
    Puk sa dostal až za Garnetta, odkiaľ pôjdu domáci do postupného útoku.

57:07
    Traktor je ale stále pri puku a naozaj zbiera dôležité sekundy. Stretnutie sa nám dohráva v naprostej pohode.

56:40
    Domáci vyhrali vhadzovanie. Puk sa dostal na Piganoviča, ktorý neprijemne vystrelil a Sudnicin vyráža.

56:22
    Rybin fauloval v obrannej tretine strieľajú Piganoviča a odchádza na trestnú lavicu za sekanie. Tak to je dovolím si tvrdiť naozaj koniec všetkým nádejám hostí.

55:45
    Zdá sa, akoby sa hostia zmierili s tým, že v dnešnom stretnutí bodovať nebudú. Na ľad totiž pôsobia naozaj odovzdaným dojmom.

55:15
    Pestunov postiahol puk do útočnej tretiny, prihral Glinkinovi, ale jeho strela z medzi kruhov gólom nekončí! tak to bola obrovská možnosť domácich.

54:29
    Podobná situácie, ale s tým rozdielom, že teraz ho majú na svojich hokejkách hostia za vlastnou bránou. Tak stretnutie v tejto časti hry je naozaj veľmi slabé, čo sa týka nejakých šancí.

54:02
    Puk má na svojej hokejke Borodkin, ale iba za vlastnou bránou.

53:35
    Hosti to však skúšajú, ale ich útoky naozaj neprinášajú žiadne nebezpečenstvo.

53:00
    Do konca stretnutia nám zostáva odohrať ešte niečo menej, ako 7 minút a treba povedať, že domáci majú hru plne pod vlastnou kontrolou naozaj nič nenasvedčuje tomu, že v dnešnom zápase by nemali získať 3 body.

52:55
    Hostia hrajú s piatimi hráčmi.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 21. Glinkin (Piganovič, Pestunov), 22. Ružička, 23. Popov (Pestunov), 27. Panov (Piganovič, Čistov), 35. Čistov (Panov), 59. Kondratev (Čistov, Quint) – 19. Milovzorov (Sexton), 20. Sexton (Milovzorov, Stapleton)

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Demčenko) – Quint, Borodkin, Davydov, Katičev, Aťjušov, Kondratev, Piganovič – Popov, Pestunov, Glinkin, Osnovin, Zavaruchin, Čistov, Ružička, Gubarev, Bulis, Panov, Kokujov, Penkovskij, Veličkin
    Neftechimik Nižnekamsk: Kolppanen (27. Sudnicin) – Kalašnikov, Berezin, Kosmačjov, Eronen, Jevsejenkov, Amirov – Stanislav Alševskij, Hennessy, Kulikov, Nikulin, Stapleton, Mnichovič, Rybin, Sexton, Chochrjakov, Milovzorov, Polygalov, Ivanov, Jaroslav Alševskij, Zdunov

Rozhodca: Gusev, Dejev – Birin, Čubykin