Philadelphia – Columbus 3:4 (kon.) | Washington – NJ Devils 0:1 (kon.) | Detroit – Chicago 4:1 (kon.)
Toronto – Pittsburgh 1:2 (kon.) | Florida – NY Islanders 3:4 (1:2 po s.n.) | Vancouver – Arizona 0:5 (kon.)
Boston – Carolina 2:1 (kon.) | Dallas – Minnesota 1:2 (kon.) | LA Kings – Anaheim 3:2 (po pr.)

Martin Erat (ARI) 0+2, žádná střela, čas na ledě 13:28
    Martin Hanzal 3+0, 3 střely, čas na ledě 18:32 (06:47:33)

Tři hvězdy utkání:
    1. Martin Hanzal (ARI)
    3+0
    2. Devan Dubnyk (ARI) 35 zák., žádný gól, 100%
    3. Oliver Ekman-Larsson (ARI) 0+0

Před utkáním se čekalo, že to Canucks s Coyotes vzhledem k zápasům v minulé sezoně nebudou mít jednoduché. Rozhodně se ale při prvním zápase Vancouveru s Arizonou nečekalo, že Martin Hanzal zaznamená čistý hattrick v průběhu prvních dvou třetin a Devan Dubnyk naprosto vymaže domácí střelce. To je však skutečnost, kterou končí tato noc. Já vám děkuji za pozornost, přeji vám příjemnou sobotu a doufám, že nám i nadále zachováte svou přízeň.

60:00

59:52
    Vitale si pak ještě vzal puk a bekhendem vyzkoušel Millera, jenž si připsal poslední zákrok v utkání.

59:42
    Coyotes hrají v útočném pásmu, toto bude jejich velké vítězství.

59:24
    Derek Dorsett nakonec ještě vyvolal bitku s B.J. Crombeenem. Ten ale neměl příliš zájem se prát a potyčka tak po chvilce skončila. Pětiminutový trest pro oba.

59:00
    Začala poslední minuta utkání.

58:46
    Gormleyho nahození skončilo bezpečně v Millerově lapačce. Jako kdyby se hosté chtěli domácímu brankáři omluvit a zvyšují mu procentuální úspěšnost zákroků.

58:43
    Zakázané uvolnění Vancouveru.

58:28
    Utkání se pochopitelně už jen dohrává, Gagner jednoduchou střelou umožnil Millerovi úspěšný zákrok navíc. Vhazování po levé ruce domácího brankáře.

57:47
    Navíc pokračuje ještě klasická přesilovka Coyotes.
    Keith YANDLE - 0:5

57:37
    Arizona právě vstřelila branku!
    Canucks se nakonec neubránili a popáté inkasují. KEITH YANDLE napřáhl od modré čáry a čistým průstřelem překonal Millera, jenž jen bezmocně roztáhl ruce. Asistence: Mikkel Boedker, Sam Gagner.

57:19
    Doanova tvrdá rána z okraje útočného pásma Millera nezaskočila.

57:12
    Gagner přebral puk na červené čáře a donutil Millera k zákroku. Frustrovaný Alexandre Burrow navíc dostal dvě minuty za sekání a Coyotes tak budou hrát pětadvacet vteřin v dvojnásobné převaze.

57:05
    Začala dvaatřicet vteřin dlouhá přesilovka Coyotes.

56:16
    Dubnyk zachytil kotouč a přerušil hru.

56:00
    Hamhuis tvrdě poslal na mantinel Korpikoského, který se jen velmi těžce zvedl a odjel na střídačku.

55:37
    Alexander Edler ve středním pásmu přišel o puk, pustil do šance Riedera a nakonec jej musel přidržet. Dvě minuty za držení protihráče proti Edlera.

Daniel Polách

Góly a asistencie: 15. Hanzal (Yandle, Murphy), 36. Hanzal (Rieder, Erat), 36. Hanzal (Erat, Z. Michálek), 40. Doan (Gagner, Yandle), 58. Yandle (Boedker, Gagner)

Vancouver Canucks: Miller (Lack) – Bieksa, Stanton, Weber, Hamhuis, Tanev, Edler, Sanguinetti – Vrbata, H. Sedin, D. Sedin – Burrows, Bonino, Higgins – Jensen, Richardson, Matthias – Hansen, Vey, Dorsett
    Arizona Coyotes: Dubnyk (Smith) – Z. Michálek, Ekman-Larsson, Murphy, Yandle, Stone, Gormley – Doan, Gagner, Rieder – Boedker, Vermette, Korpikoski – Erat, Hanzal, McMillan – Crombeen, Vitale, Klinkhammer

Rozhodca: Morton, Joannette – Cvik, Lazarowich